Aktuálně: 4 930 inzerátů174 578 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

Nebezpečná klec????

Misa (neregistrovaný) 25.10.2011, 12:32:21 xxx.xxx.216.89
Zakoupili jsme si klec pro žaka http://www.zoohit.cz/shop/ptaci/klece/voliery/189770 a nedavno jsme se dozvěděli, že některé klece můžou být zdravotně závadné proto bych se rád zeptal zda máte s touto klecí nějaké zkušenosti nebo si myslíte, že by mohla být pro papouška zdravotně závadná? Případně zda jste ji nekdo nenechával testovat? Děkuji
Orina
Orina (227 příspěvků) 25.10.2011, 14:21:45 xxx.xxx.123.252
Hlavně se mně tyhle klece zdají, že jsou plné železa. Pokud jsou v bytě je to jako vozová hradba husitů. Když si necháte aluminiovou klec vyrobit je lehká, prostorná podle a vašeho přání. Tahle klec na obrázku pro mě nesplňuje hezký dplněk do bytu. Pokud jí tedy do bytu chcete a ne někam na chodbu. Podívejte se na www.voliery.cz v takových držím malé i velké papoušky přes 30 let. Zatím bez újmy na zdraví.
kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 25.10.2011, 17:17:23 xxx.xxx.85.66
souhlasím, vámi vybraná klec je až to poslední o čem bych přemýšlel, málá,drahá pro mě nepříliš funkční, rozhodně jít do hliníkové, bez obav o závadnost, výroba (doma-firma) na míru, za ty peníze o něčem jiném, jak vzhledově tak funkčně. ukázky na www.voliery.cz ano jako předloha, ale jsou i jiné firmy se srovnatelnou nabídkou i větší a ceny tam jsou také nižší.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.