Aktuálně: 4 849 inzerátů175 210 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Cestovani?

pet (neregistrovaný) 14.01.2008, 17:04:12 xxx.xxx.109.153
Dobry den... jaky mate nazor na prenaseni papouska z domu do kancelare a zpet? Rada bych si nosila pap do prace.
Dale ...nemuzu ho udrzet od potravin pro lidi. Jak otevru pusu ze neco pojim uz tam mam papouska...rozmazlenec...jak proti tomu bojujete?
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 14.01.2008, 18:28:55 xxx.xxx.168.20
Záleží na tom o jakého papouška jde. Samozřejmě když se papoušek na cestu dobře uvyká, tak to jde. Pak záleží na dopravním prostředku, kterým se dopravujete do práce auto, kolo, vlak, autobus?. Pak taky záleží na době. Jak dlouho jedete do práce 10 minut, půl hodiny, 2 hodiny?Jako velice vhodné jsou přepravky pro psi, které se dají dobře upravit, tak, aby se v takové přepravce papoušek cítil dosti bezpečně.

Co se týká lidských jídel, tak je na to velice jednoduchá rada. Snídáte, obědváte, večeříte, tak v této době zavřete papouška do klece je to velice jednoduché a taky se vyhnete možnému nebezpečí úrazu. Pokud papouška nechcete zavírat, tak je to váš problém a pokud jíte lidská jídla a papoušek bude loudit, tak mu podstrčte papouščí jídlo, třeba piškot, kus jablka a podobně. Více se mi zamlouvá první varianta je i bezpečnější.
pet (neregistrovaný) 15.01.2008, 18:48:19 xxx.xxx.109.153
Dobry den. Dekuji za odpoved. Jde o amazonka.
Cesta do prace mi trva asi 15 minut. Pesky, metro, tramvaj..
Poradite mi jakou prepravku mate na mysli? jako tu hadrovou?

No muj pap se da jen velmi tezko osalit. Na hlavni jidla ho zaviram ale clovek tak nejak zobe i prubezne. A to je pak v pasti.
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 15.01.2008, 20:03:49 xxx.xxx.183.35
Ne myslím takovou tu plastovou, kde je zepředu mřížka. Do této přepravky dáte rošt. Pod rošt noviny a nad mřížku umístíte bidla na sezení, už jsem viděl spoustu lidí, že to tak má vyřešeno a dokonce zde mají umístěny i nerezové misky a vše je v pohodě.
cone
cone (1412 příspěvků) 15.01.2008, 21:49:18 xxx.xxx.176.221
Tento způsob přepravy je dost rozšířen u našich sousedů. Přepravku volte co nejmenší, na malé psy, tuším, že nejmenší velikost má označení 1.Jinak krotcí amazonci jsou fajň a neměl by být s přesunem žádný problém.Cenově to asi bude podle značky max. do pětistovky. Cone
anonymní (neregistrovaný) 16.01.2008, 08:50:06 xxx.xxx.62.209
ad pobyt v kanceláři:
je tam rušno, nebo máš kancelář sama pro sebe, necourá ti tam moc lidí? Pokud platí první varianta, pak papoušek bude možná dost unavený, přes den si neodpočine - furt bude ve střehu

ad cestovaní: v zimě bych ho nikam nebrala. Amazonkovi, zvyklému na pokojové teploty, couraní v mraze neudělá dobře.
pet (neregistrovaný) 19.01.2008, 22:29:28 xxx.xxx.4.38
dekuji za odpovedi.
mam atelier spolecne s dvema lidmi. je tam klid. o to strach nemam... spis ta zima a stres v prepravce. po prepravce se podivam.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.