Aktuálně: 4 943 inzerátů174 361 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

Mikrospánek?

Cairo.White
Cairo.White (80 příspěvků) 28.11.2011, 20:20:41 xxx.xxx.146.155
Dobrý večer, stalo se vám někdy, že se papoušek najednou zasekl? Mě právě nedávno. Normálně se krmil zrním, pak se zadíval na strop a ani se nehl. Tak jsem ho chvíli pozorovala, pak dala ruku do klece, nic se nedělo, tak jsem ho pohladila po zobáčku, nic, tak po zádech, taky nic - a to se normálně takto nenechá vůbec pohladit. Až to vyzkoušel přítel, a nastínil, že ho vezme do ruky, konečně začal papoušek reagovat. Tak by mě zajímalo, co to mohlo být, tohle se mi ještě nikdy nestalo. Že by se zasnil, zadíval (jak se občas stává i lidem) nebo mikrospánek?
Orina (neregistrovaný) 28.11.2011, 20:33:31 xxx.xxx.74.51
Papoušci mají daleko lepší smysly než lidi. Stačí když oknem uvidí na obloze dravce, kterého ani nezpozorujete nebo uslyší podezřelý zvuk ve vyšších tónech, které nepostřehne lidské ucho, a přirozeně zareaguje. Je to ten šestý smysl, který lidem uniká,ale u zvířat se stále zachovává.
Cairo.White
Cairo.White (80 příspěvků) 28.11.2011, 21:06:45 xxx.xxx.146.155
To je pravda. Klec máme blízko u okna, takže sotva letí vrány, už sebou trhá a utíká se skovat. V lidech je tento smysl potlačen, ale když se od předsudků, že to nejde, odprostíme, dá se s tím pracovat :)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.