Aktuálně: 4 960 inzerátů174 206 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

moje nová klec

marsoun
marsoun (19 příspěvků) 15.12.2011, 10:11:24 xxx.xxx.30.34
Zdravím, dovolím si pochlubit se svím novím výtvorem. Protože klec koupená našemu mníškovi se ukázala být jako nevyhovující rozhodl jsem se sestrojit mu "novej bejvák" a takto to dopadlo. PS: klec je z nerezových drátů kostra z hliníku krmný pult a ostatní plastové doplňky z plexi. Všechny materiály jsem vybral tak aby vyhověly normám pro využití v potravinářství. martin
Obrázek
marsoun
marsoun (19 příspěvků) 15.12.2011, 10:19:30 xxx.xxx.30.34
snad to admin nesmázne není to inzerce, jen mě to zajímá a chci se zeptat chovatelů na jejich názor, protože práce na tomto díle mě bavila a mám prostředky a teď už i zkušenost. myslíte že by o takovéto klece případně podobné mohl být z vašich řad případně zájem. Děkuji za případné odpovědi Martin
zahorova
zahorova (23 příspěvků) 16.12.2011, 19:03:26 xxx.xxx.44.158
Dobrý den Martine, pokud mohu sdělit svůj subjektivní názor, tak se mi klec líbí. Zdá se to být čistá a kvalitní práce. Možná bych jen protáhla to plexi na celou stěnu strany s krmným pultem. Myslím, že slupky budou vypadávat na zem. Pokud uvažujete o komerční výrobě na žl, a pokud si to dobře spočítáte - materiál, čas vs. ceny konkurence, zkusila bych to. Nicméně, pokud výsledná cena bude výrazně vyšší než nabízí konkurence s obdobnými produkty, pak to asi smysl nemá. Musíte to zvážit. Cena hraje velkou roli. Předpokládám, že byste případně byl schopný nabízet i jiné varianty, také barevné provedení. Přeji hodně zdaru! Lucie
Martin (neregistrovaný) 17.12.2011, 12:38:22 xxx.xxx.127.227
Děkuji za příspěvky. Do výroby jsem se pustil, protože klece prodávané na našem trhu byly buďto nevyhovující a nebo pro mě cenově nedostupné a jako další co mně vadilo byla bezpečnost nabízených klecí, ta je u velké části klecí nabízených u nás na nízké úrovni. O tom jsem se přesvědčil sám. Klec co jsem koupil začla po 2 letech rezavět a ten náš zvědavec si dokonce přiskřípl nožku do dveří. A byly to hlavně moje zkušenosti s chovem mníška , které jsem v té kleci zohlednil + to že jsem ji vyrobil tak aby se vešla na místo kde má stát. Barva byla takto vybrána z velké škály záměrně. Plexi na boku pod krmným pultem se dá doplnit, jen jsem nevěděl jestli by pak nebyla moc tmavá a tak bych to viděl spíš na čiré,ale provoz ukáže zda bude nutné
Pyko (neregistrovaný) 17.12.2011, 13:46:21 xxx.xxx.83.33
Máš jí moc pěknou je to taková kombinace malá klece s výsvným šuplíkem a velké vnitřní voliéry pro žaky atp. -přesně taková je vhodná pro mníšky korely pyrury a podbně velké papušky(nemyslím australské letce)
anonymní (neregistrovaný) 17.12.2011, 15:46:19 xxx.xxx.24.197
Zdravím,jaká by byla cena?Děkuji P
Martin (neregistrovaný) 17.12.2011, 19:46:41 xxx.xxx.127.227
Cena by byla určená velikostí a výbavou, ale to bych neřešil na fóru. Je možné mě napsat mail.
anonymní (neregistrovaný) 18.12.2011, 09:15:36 xxx.xxx.24.197
Zdravím,můžu poprosit o mail.Děkuji P
Týna (neregistrovaný) 21.03.2012, 17:05:40 xxx.xxx.219.8
Dobrý den, můžu se zeptat, kde jste koupil ty nerez dráty? Díky

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.