Aktuálně: 4 676 inzerátů177 347 diskuzních příspěvků17 793 uživatelů

časopis PAPOUŠCI 2012

cone
cone (1412 příspěvků) 22.12.2011, 12:07:53 xxx.xxx.67.3
Včera jsem obdržel první číslo tohoto časopisu na rok 2012 a kromě dobrého pocitu z tradičně vynikající grafické úpravy a rozumného výběru článků, tvořících obsah tohoto čísle jsem byl ale i nemile překvapen. Na konci časopisu je a v budoucnu bude dvoustrana nazvaná Dětský papouščí koutek, nějak na úrovni dětského časopisu Sluníčko. Nejsem proti malým dětem nějak zaujatý, ale dle mého mínění něco takového do časopisu zakládájícího si na své vysoké profesionální úrovni / a mimochodem ji opravdu má! / nepatří. Jaký je váš názor na toto tématické obohacení časopisu? Jsem jednoznačně PROTI. Efekt vidím pouze v tom, že nám to ubralo dvoustranu, na které jsme se mohli dozvědět něco více o svém koníčku, nemyslím, že tento časopis po přečtení poputuje do rukou předškoláků s barevnými fixkami v rukou. Určitě by si to nezasloužil!
anonymní (neregistrovaný) 22.12.2011, 12:32:19 xxx.xxx.211.123
Plně souhlasím z vaším názorem verona
anonymní (neregistrovaný) 22.12.2011, 12:45:33 xxx.xxx.255.234
Já suhlasím 100%!! Neni do Dikobraz.
sunflowersman (neregistrovaný) 22.12.2011, 13:56:39 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Mě by spíše zajímalo, jaký je skutečný popud či motivace redakce učinit tento krok. Nikdo nemůže tvrdit, že neschvalování tohoto záměru je nějaká diskriminace dětí. Domnívím se, že prostoru mají v dnešní době dostatek. Nějaký čas již časopis papoušci neodebírám a ani nebudu psát proč, určitě by to nebyla objektivní informace. Rád bych věřil, že se snad jedn opodporu mladých chovatelů- výtvarníků, bohužel při jedna + jedna mě vychází slovo začínající popu.....? Snad se při mé rovnici mýlím, byla by to škoda. Mirek
Tomáš (neregistrovaný) 22.12.2011, 18:25:09 xxx.xxx.90.180
což o to, jednu dvojstránku pro děcka bych klidně obětoval, když to přitáhne k chovu nové zájemce co jsem ale na tomhle čísle fakt nezkousnul je 7 (!!) článků od nějaké chovatelky (jestli vůbec nějaké ptáky chová) o které jsem nikdy předtím neslyšel! Tohle číslo je fakt bída a ani pěkný článek o kakadu palmových to nezachrání! Kéž by takové byly všechny články. S tou profesionální úrovní sVáma pane Šiška rozhodně souhlasit nemůžu, jde to s tímto časopisem od 10 k 5. Klidně bych oželel nějakou grafickou úpravu, pro to se ten časopis přeci nevydává. Fotky sice pěkné, ale pro chovatele nic neřikající. Raději bych uvítal fotky voliér, nějakých vychytávek, chovných párů i s odchovem než jednoho papouška přes celou stránku. Tudy cesta k chovatelům rozhodně nevede! Se podívejte na Novou Exotu, ta se léta drží stejného designu ale úroveň článků se vůbec nedá srovnávat! První ročníky Papoušků byly bomba, když jsem měl chvilku tak jsem si sedl a jen tak ve starších ročnících listoval, teď si ale nové číslo přečtu, položím na hromadu a málokdy znovu otevřu.... Tak pro mě zkončil časopis na jehož každé nové číslo jsem se vždycky tešil jak malej kluk. Tomáš

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.