Aktuálně: 4 660 inzerátů177 182 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů

kdoule, kakikurma a douglaska

Terka H. (neregistrovaný) 31.12.2011, 16:32:42 xxx.xxx.140.24
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné papouškovi dát k jídlu kdouli a kakikurmu. Náš nový aymarka jí banán, hrozno, jablka, hrušky, mrkev, trochu jeřabiny... obecně všechno co je sladké a tak jsme si říkala, že by mu kakikurma mohla chutnat, ale nejsem si jistá jestli není pro papoušky jedovatá nebo škodlivá. Také by mě zajímalo, jestli je možné použít na bidla nebo na okus větve douglasky tisolisté (Pseudotsuga menziesii). Máme ji na zahradě a před nedávnem jsme ji ořezávali a máme z ní čerstvé větve. Předem děkuji za názory.
cone
cone (1412 příspěvků) 31.12.2011, 18:05:57 xxx.xxx.67.3
Dobrý večer, podávám občas khurmu kaki, papoušci ji přijímají. Kdouli a větve douglasky jsem osobně nepodával, ale v seznamu nevhodných či škodlivých druhů jsem je nenašel.
Terka H. (neregistrovaný) 31.12.2011, 18:39:04 xxx.xxx.140.24
Moskrát děkuji za odpověď. V seznamu nebezpečných rostlin jsem také hledala a nenašla, ale přeci jen není nad něčí zkušenost, když si člověk není jistý. Ještě uvidím jestli se vyjádří někdo další.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.