Aktuálně: 4 885 inzerátů174 938 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

ALEX,MNISEK?KORELKA?-HLUCNOST?

Lenka (neregistrovaný) 16.01.2012, 18:12:56 xxx.xxx.194.69
Dobry den mam na vyber z techto 3 druhu papousku,nejsem uplny zacetecnik,ale ted se jedna o byt,respektive sousedi?kteryho z techto byste volily ohledn ehluku,,,co umi korelka vim,alex se rika ze je hlucnej?jedna se o maleho modreho,a mnisek?nekdo rika to a jiny to,,vim ze treba kakrik,pyrura,by byla tizsi,,ale ja potrebuju volit z techto druhu,,,jedna se o papouska na mazlika,do klece,do bytu,a bude v obyvaku s nama,,,,dekuji moc zde jste odbornici,snad poradite,,,
anonymní (neregistrovaný) 16.01.2012, 18:19:40 xxx.xxx.241.46
mnich nebo alex ja bych volil alexe chovam je a myslim si ze to neni tak hrozny s tou hlucnosti
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 16.01.2012, 18:41:48 xxx.xxx.6.82
ahoj, možná zapůsobím jako náročný bubák :-). Ale korelky byly to nejukřičenější, co jsem kdy měla v chovu, není to tak ostrý křik, ale je to prakticky neustálý křik. Alexandra malého bych v bytě taky nevydržela, i ve volierách jsou nyní to nejhlučnější, co mám, oproti korelám křiří jen když je něco vyruší. Mníšky nechovám :-). Špatná zkušenost, taky názor.
Lenka (neregistrovaný) 16.01.2012, 18:51:36 xxx.xxx.194.69
kazdopadne diky za vsechny zkusenosti,taky rozmejslim mezi mniskem a alexem?no?jde me o to,kdyz clovek neni doma,co s ebude dit za zdmi b ytu no?nekde o kus dal maji senegalce,a je to naprosto priserny,maj jednoho,jako mazlicka,a i tak rve s ilene,a rika se,ze tak hlusni nejsou senegalci no,,,ja vim ze kazdy papousek senejak projevuje,,ale aspon pravdepodobnost,,,a jeste?je horsi krik rucne dokrmeneho kter yy vas vola,a je sice mazel,,,nez polokrotkeho?ne rucne dokrmeneho?a ne takovyho mazla,,chci mit jednoho paouska proste,al eo ten krik me jde dost,nebot u nas dost lidi sepisujou petic ekrz zviratka,nebot nekteri lidi si toho naporidi,nevenujou s etomu,a vazne je to slyset az na parkovisti,a kdyz je vedle nemocnej duchodce?nebo maminka s mimcem,docela to chapu,,,no
Lenka (neregistrovaný) 16.01.2012, 19:54:46 xxx.xxx.194.69
moc diky zkusim,urcite,,akorat ho asi ted nesezenu co?nikde?jsou prej malo dost,,,,,,
kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 16.01.2012, 21:42:17 xxx.xxx.85.66
to je těžko říct na jakého jedince narazíte, každopádně mám zkušenosti, že poctivě ručně dokrmený papoušek z vámi vybraných se dá zvládnout, korely se většinou projevují celkově né jen v případě vyrušení,leknutí atd, alexové si rádi zakřičí ráno při svítání nebo naopak večer když se začne stmívat, mníšek bývá také hlučný, ale ručně dokrmený se dá zvládnout, osobně bych vybral asi mníška, ručně dokrmený není tak hlučný, z této trojice bych řekl že je nejpřítulnější a dá se mnohým věcem naučit a přivykne si na zavedený režim domácnosti. osobně bych zvážil vámi popsanou pyruru, ty bych řekl, že jsou do bytu nejvhodnější, záleží ale na vašich možnostech a představách ovšem to nejdůležitější je daný jedinec a to, jak jej nový majitel bude chovat a učit soužití v rodině
Marie (neregistrovaný) 17.01.2012, 00:05:57 xxx.xxx.4.74
Ahoj, mám také mníška - ručně dokrmeného. Hodně jsem slyšela je mníšci jsou ořvaní, ale můj Kubíček (1,5roku) vůbec ukřičený není. Spíš si rád povídá, hlavně když já jsem v kuchyni a on v obýváku. Mám ho hodně puštěnýho na volno, je to můj mazlík a dost chápe co smí a co ne (když ho okřiknu, tak toho hned nechá). Řve málokdy - třeba když mu beru v kleci jeho krmítko. Ráno je tak dlouho zticha, dokud já nevstanu -třeba do 9ti hodin. Takže u mně s Kubíčkem je to úplně bez problému. Přeji i vám tak hodného mníška. Marie
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 17.01.2012, 12:57:15 xxx.xxx.112.110
tak mam doma jak alexandra maleho tak mniska rucne dorkmeneho,kdybych si ted mela vybrat tak mniska soupnu ven do voliery protoze ten ani ten zobak nezavre,jak rano tak dopoledne pak i vecer.je mu 5 mesicu.alex o tom ani nevim.
anonymní (neregistrovaný) 17.01.2012, 14:08:18 xxx.xxx.253.222
U mě se mníšek chová přesně jako u Marie. Nevím o něm.
Obrázek
Lenka (neregistrovaný) 17.01.2012, 16:42:22 xxx.xxx.194.69
Kazdopadne vsem dekuju za reakce,a je to tedy hodne individualni,,,no ja mam moznost koupit krotkeho leč 2 roky stareho mniska?no nevim prave,,,je to od ciziho cloveka ne znameho,,a ten ho dava pryc z nakeho duvodu?a nijak moc nekomunikuje,,je skoupy na slovo,,tak vazne nevim,co udelat no?shanim ho TED,,,,a nyni nikd enic neni zrovna,,,vsem diky za reakce,vazne!!!!
anonymní (neregistrovaný) 17.01.2012, 18:48:29 xxx.xxx.255.234
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/13641197/Mnisek-sedy.php
Lenka (neregistrovaný) 17.01.2012, 19:09:00 xxx.xxx.194.69
diky moc,na nej uz jsem psala nejsem schopna se dohodnout na prevzeti,,,ja jsem od Kolina stred kraj,,,oni ceske Budejovice,,ja jsem duchodce invalidni,nepojizdnej,,,nedokazu h o sem prevezt nejak?ale diky
Estel
Estel (9 příspěvků) 24.01.2012, 13:47:55 xxx.xxx.57.92
Ahoj :-) mám doma Alexandra malého - zeleného, je mu skoro rok. Je hrozně šikovný. Za půl roku se naučil mluvit, a hlavně nekřičí. Je to mazel..

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.