Aktuálně: 4 815 inzerátů176 014 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Rosela černohlavá- chovatel

fylip
fylip (1289 příspěvků) 24.01.2012, 19:30:05 xxx.xxx.80.34
Dobrý den, Nedávno byly v Přerově dvě samice, jedna loňská, druhá dva roky stará, nekroužkovaná. Obě byly opravdu pěkné, cena za starší byla 11 000 Kč, za loňskou tuším o 1 000 Kč méně. Čas od času se tam nějaký lichý kus objeví, celý pár jsem tam ale ještě neviděl. Jsou to krásné rosely. Pokud se Vám je podaří sehna, zkuste tady dát foto. Díky
Marty (neregistrovaný) 24.01.2012, 20:47:46 xxx.xxx.150.38
Jestli mohu dát tip, tak zkuste jet do Německa na burzu do Erfurtu. Je zanedlouho začátkem února. Je to sice trochu z ruky, ale loni jsme tam s chovateli byli a na výběr bylo pár kusů těchto rosel. Asi 7 kusů. Ale je to trochu z ruky a výsledek může být nejistý. Cena za samici byla tuším 13tis. A v případě, že byste nenatrefil na rosely, tak vám do oka jistě padnou jiné druhy. Já jsem byl z té burzy velmi nadšen po všech stránkách. Ptáků bylo celkově méně, ale dalo se vybrat z kvalitních kusů. A kdybyste dobře pořídil zde v česku, tak se prosím pochlubte. Pro mě je to také výzva.
Pavel (neregistrovaný) 27.01.2012, 06:29:57 xxx.xxx.208.73
Dobry den na burze v tynisti pravidelne prodava pan samce import z holanska ale nema pevny krouzek a myslim ze podle meho nazoru to je slabsi kus ale zkuste napsat do vyhledavace fauna rozela cernohlava a vyjede vam zajimavy clanek od podle meho nazoru od zkuseneho chovatele ktery vam poradi pripadne mozna i proda nejaky kus

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.