Aktuálně: 4 846 inzerátů175 172 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Rozela pestrá vajíčko

Miroslav Novák (neregistrovaný) 06.02.2012, 16:20:10 xxx.xxx.66.56
Dobrý den, potřeboval bych poradit mám páreček rozel asi dva měsíce,jsou staří 1,5 roku a předevčírem snesla vejce, jenže včera jsem si všiml že je rozbité až na malý kousek skořápky bylo celé. Je možné že ho rozklovala nebo jen nechtěně rozbila? Zatím další nesnesla. Mám něco vylepšit? Děkuji za odpověď Mira
anonymní (neregistrovaný) 11.02.2012, 00:22:57 xxx.xxx.66.56
Halo muže mi někdo odpovědět, ted už měla dvě vejce a najednou tam není ani jedno asi je sežrali, našel jsem pár skořápek, čím to je?
dasa009
dasa009 (385 příspěvků) 12.02.2012, 13:09:12 xxx.xxx.193.236
Někteří papoušci tento zlozvyk mají, projeďte si tady diskuzi, už tu několikrát toto téma bylo. Dodejte vápník, já sama ale mám docela negativní zkušenosti, když se naučili papoušci žrát vejce, nedokázala jsem je to odnaučit, jediné řešení bylo jim vejce odebrat a podložit jinému páru. Mě tak rozela odchovávala princezky. Pokud zjistíte, kdo z nich to dělá, je možnost přepárovat. Snad vám někdo poradí, jak je to odnaučit. Jinak to, že první vejce hnízdící pár rozbije, se stává, obzvlášť, pokud se ptáci páří v budce. Ale nemělo by to rozbíjení být pravidlem.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.