Aktuálně: 4 943 inzerátů174 397 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

ZADRŽENÍ PAPOUŠCI

cone (neregistrovaný) 24.02.2012, 19:58:57 xxx.xxx.67.3
V tv Nova bude v nědělním vysílání STŘEPINY /26.2/ věnována čast pořadu právě zkonfiskovaným papouškům. Zájemcům o nezákonné dění kolem našich opeřených miláčků doporučuji shlédnout.
anonymní (neregistrovaný) 24.02.2012, 20:39:39 xxx.xxx.59.130
Děkujeme za upozornění. Už teď přemýšlím, že je lepší vrátit se k chovu andulek, aby se člověk nemusel , pořád dohadovat.Je pěkné něco chovat o co se musí člověk snažit aby se to povedlo odchovat. A pak příjdou žoldáci jak v Pyšné princezně a řeknou *nemáš zaplacené daně uhlíři, ani na příští rok* je to smutný.
nomis
nomis (245 příspěvků) 25.02.2012, 19:55:34 xxx.xxx.9.70
Ahojky,zdravím všechny . . .no však jen at příjdou . .pěkně s něma vyběhnu a se psama v zadnici . .jsou to jen blázni a snílci,neví čím se už nakrmit !!!!!!!!
Brno
Brno (211 příspěvků) 26.02.2012, 09:21:04 xxx.xxx.113.236
Tou dobou už spávám, ale to za podívání stojí. V září jsem v Jihlavě byl s manželkou a ptáky jsme tam viděli. Voliéra byla opravdu malá a ve stejně malé voliéře mají i např. Ary hyacintové. Rád se podívám, jak to budou v pořadu hodnotit.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 26.02.2012, 22:23:19 xxx.xxx.174.20
ten vystrašenej amazoňan .. hrůza
cone (neregistrovaný) 26.02.2012, 22:28:46 xxx.xxx.67.3
Teď jsem pořad Střepiny dokoukal, myslím, že více tendenčně proti chovatelům se to nedalo ani snad natočit a sestříhat. Záměr likvidovat chovatelé se u nás již delší dobu"kompetentními"??uřady protlačuje, veřejnosti se dostávají jen cenzurované utržky z jinak obsáhlejšího kontextu.
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 26.02.2012, 22:32:49 xxx.xxx.43.228
Reportáž z mého pohledu nic nového nepřinesla, jen sem si utvrdil názor... Pořád se opěvují chovatelé, často známá jména, ale o nelegálních praktikách se šušká v zákulisí a jakmile to někdo vytáhne, tak je "bitva", jak už z principu musí být chovatel nevinný .... Tím neříkám, že případ z posledních dnů je tak či onak. Do toho nikdo z nás nevidí. Ale CITES, celníci, ČIŽP a další organizační struktura má své opodstatnění. Nic není dokonalé, rezervy samozřejmě jsou.
anonymní (neregistrovaný) 27.02.2012, 05:48:04 xxx.xxx.74.6
Hnus ! Vymývanie mozgov laickej verejnosti ! Prečo nedali priestor na vyjadrenie i MVDr Nečasovej ?
cone (neregistrovaný) 27.02.2012, 08:39:35 xxx.xxx.67.3
4 Petr, Cites - no budiž, i když nedovedu stále pochopit co vše rozhoduje o zařazení do jednotlivých kategorií - jen počty to opravdu nebudou. celníci - mám kamaráda , který si vše u celníků prošel od služby na hranicích až po nynější teplé místečko nahoře, nemám tedy zcela žádné iluze o jejich práci, poslání a důležitosti čižp ? - no tak tento orgán vnímám jen jako něco, co se financuje i z mých daní, o jeho prospěšnosti pro cokoliv smysluplného na poli chovatelském mám silné pochybnosti PS-Petře, není to nic osobního, jen jsem cítil potřebu "vyblít" po ránu svůj názor na celou věc ještě jednou, příjemný den
anonymní (neregistrovaný) 27.02.2012, 19:30:25 xxx.xxx.116.252
Asi k tomu nic říct MVDr Nečasová nemá. A proč asi?
anonymní (neregistrovaný) 27.02.2012, 21:40:23 xxx.xxx.74.6
Ak ste si nevšimol, tak priestor na vyjadrenie nedali žiadnemu chovateľovi tzn. ani pani MVDr Nečasovej.
cone (neregistrovaný) 27.02.2012, 22:42:55 xxx.xxx.67.3
116.252 - nenapadlo vás, že v tomto pořadu bylo záměrem podat jednostranně zkreslené informace? Ne bo víte o někom, kdo bude v Pet láhvích pašovat odněkud někam pap. horské, korely či co ještě?
Standa_h
Standa_h (23 příspěvků) 27.02.2012, 23:12:38 xxx.xxx.223.152
Samozřejme, každý si může myslet své. Kdo se nevyzná, slepě věří "odborníkům" z TV Nova. Není to tak dávno, co v televizi lidem radili, aby kupovali vše ve zverimexech a vůbec, ale vůbec nemysleli na to, že by mohli koupit papouška nebo třeba chameleona u chovatele. Proto musím souhlasit, že tohle bylo (možná opět) natočeno jako na zakázku...
Orina (neregistrovaný) 28.02.2012, 10:22:02 xxx.xxx.39.223
Pokud jsem si dobře všimla, tak měli v těch Pet lahvích i papoušky horské. Že by se pašovali už i ti? Nevím jestli se někdo v televizi Nova ohradil,že se nedal prostor i chovatelům, ale co se týká chovatelů tak vysílají samý keci, jen pro někoho, kdo má papouška jen za ptáka, který poletuje někde v pralese. A netýká se to jen papoušků, ale koní a možná i dalších zvířat ve kterých se další lidi nevyznají. A pak se dívejte na televizi. Samý keci nebo přiblblý seriály, aby bylo co vysílat. Tak se člověk nemůže divit, že se sejde večer parta lidí na chatu, i když se tam semele živé mrtvé, než by člověk koukal večer na přiblblý pořady v bedně.
kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 28.02.2012, 10:48:24 xxx.xxx.161.104
ikdyž to bude znít blbě :-( , ale čemu se divíte, pro politiku a sním v ruku v ruce spojeným obchodem a daněmi je chovatel jen jako vřed který nic nedává státu a takovéhoto občana strana potažmo stát nepotřebuje, proto je lepší na zakázku prudit a stavět chovatele do té polohy toho kdo má zájem na zisku a né o papoušky samotné, nikoho nezajímá, že papoušek v obchodě byť za 100-200% přirážku strádá třeba několik měsíců či let,a je kolikrát v žalostném stavu, ale když se prodá tak p.Kalousek potažmo stát má z tohodle ubožáka daně tak proč proto prostřednictvím médií něco nepodniknout ...... jako ve všem v politice a obchodě, jen to pokřivené a zlé, je medializované jako to nejlepší a vše ostatní je špatně a můžete 100x dokazovat že to je právě opačně, ale pokud to někdo nezaplatí tak se nikde nedovoláte
anonymní (neregistrovaný) 28.02.2012, 18:35:40 xxx.xxx.174.20
na mě to dělalo dojem, že šlo hlavně o pašeráky a s tím spojený nevhodný způsob zacházení a distribuce s papoušky. Podle mě ta reportáž se normálních chovatelů vůbec netýkala. Aspoň tak jsem to pochopil.
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 29.02.2012, 14:19:14 xxx.xxx.6.82
Ahoj lidi, nebudu rozebírat, kdo je v právu a kdo co dělá špatně, na to máme málo informací. Ale reportáž sem viděla a jediný dojem z ní byl, že byla o ničem. Pár záběrů na zbědované ptáky, pár informací bez uspořádání, prostě nic a nic .

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.