Aktuálně: 4 858 inzerátů175 061 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

papoušci + holuby

anonymní (neregistrovaný) 02.03.2012, 10:39:08 xxx.xxx.76.137
chtěl bych se zeptat jak je to s papoušky v blízkosti holubů když lítají a chodí normálně po voliérách s přenášením nemocí
Cactoo
Cactoo (20 příspěvků) 03.03.2012, 15:15:49 xxx.xxx.214.9
Dobrý den. Bydlím na Náměstí- voliéry asi tak 200 metrů od kostela, takže mý svěřenci s holubi do styku rozhodně přijdou. Velmi často jsem našel ve voliéře i pírko od holubů, ale přesto jsem nikdy s žádnou nemocí problém neměl. Holub je pták jako každý jiný, ikdyž asi je pravda že možná náchylnější k více nemocem, ale to nehraje tak velkou roli. A bránit se proti holubům mi přijde trošku směšné a velmi nespravedlivé. Je to pták jako každý jiný a vymýšlet nástroje proti "smrtelně nebezpečným" holubům je opravdu "důležitá činnost" .. ;) Vím, jsou přemnožení ale to není naše starost, nebo to spíš není dané téma. Takže já osobně jsem s nimi nikdy neměl problém, i přesto že když se teď podívám z okna tak jeden-dva se okolo klece s andulkami motat budou . Přejů hodně zdaru s holubi ;) !
anonymní (neregistrovaný) 03.03.2012, 17:06:12 xxx.xxx.74.6
Spýtajte sa chovateľov športových plemien holubov, koľko peňazídajú ročne za liečivá a vitamíny pre svojich vtákov.Papagáje a holubi sú príbuzné vtáky. Patria do skupiny křmivých a hovorí sa, že Vaza veľký a Vaza malý je prechod medzi holubom a papagájom. Keďže sú si dosť blízky, tak sa dá usudzovať, že papagáje sú vnímavé na choroby, ktoré roznášajú holubi. Hlavne nebezpeční sú takzvaní vežiaci /holubi žijúci divoko v mestách/, pretože tých nikto nelieči.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.