Aktuálně: 5 003 inzerátů173 736 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů
Marty
Marty (521 příspěvků) 20.10.2009, 19:43:27 xxx.xxx.249.60
Dobrý den, chtěl bych se tady podělit o nějaké foto z letošní Frýdecko-Místecké výstavy. Je taková místní každoroční výstava. Je sice pravda, že s národní výstavou v Olomouci se to nedá srovnat, ale myslím, že i tak stála za návštěvu. Výstaviště tvořily dvě místnosti s bodovanými ptáky. V první místnosti se středními a "většími" papoušky a v druhé jste mohli vidět menší papoušky, andulky, korely a drobné exoty. V sálu s drobnými exoty jsem bohužel nic nenafotil, takže pokud náhodou někdo něco bude mít, může něco přidat.
Obrázek
Marty
Marty (521 příspěvků) 14.10.2009, 20:55:36 xxx.xxx.249.60
Byla to fuška, ale přece jen jsem to sem všechno naházel. Tedy alespoň pavilon A. Zde jsem strávil většinu času. V pavilonu měkožravých a skleníku jsem nefotil. Do sekce vodní a hrabavé drůbeže jsem nakonec ani nedošel. Ne, že by mě to nezajímalo, ale už nebylo moc času a tak jsem se raději vydal na zpáteční cestu. Jinak kakadua brýlového jsem určitě nepřehlédl, ale některé fotky byly tak mizerné, že jsem je sem raději nevkládal. Fotky byly bez blesku a někdy se nedalo ani pořádně zaostřit. Polovina fotek se mi pořád nedařila, už jsem z toho byl i nešťastný. Ale to byla maličkost, na Exotu budu ještě dlouho vzpomínat.