Aktuálně: 5 013 inzerátů173 847 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů
Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 17.12.2016, 19:41:35 xxx.xxx.47.70
Reyna: Dobrý den Chtěla bych se zeptat , mám korelu a vůbec nemám ponětí co by sní mohlo bejt pořád stojí dole v kleci má zavřené očka , V kleci jsou kaluzky krve ale nevím s čeho ....prosím o pomoc či aspoň řadu... Děkuji předem

jděte k veterináři!!!

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 13.12.2016, 15:39:05 xxx.xxx.46.72

máp pap. nádherného, je moc fajn, někdy má den: ani nekníknu, jindy den: budu řvát na celej barák celej den

hlavně je prostorově náročný pořád musí lítat, je to voliérový pták

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 13.12.2016, 15:23:28 xxx.xxx.46.72

pořiďte papouškovi pár malinkých plyšáčku( nesmí být místo očí a nosu knoflík, nebo jiná malá věc) a dejte mu je do klece, pořípadě jak ho pustíte tak tam, kde jste vy nebo kde papoušek bývá nejčastěji, možná plyšovou andulku?

můj papoušek jsi s něma moc rád hraje, okusuje je nebo mi je háže po stole, nejlepší jsou takoví ti z MC Donald, takoví malí

jinak dřevěné houpačky, kruhy, větve z černého bezu, ovocných stromů i s kůrou,pod dohledem kousek látky na hraní, NOVINY rádi je trhají na cucky, můžete udělat žebřík(taky z větví) nebo papouščí strom... je toho vážně hodně, tady ukázka toho co mám doma (mám papouška nádherného)

nezapomeňte papouška koupat! nevím jak Alexandři ale nádherný to miluje, nejdříve můžete zkoušet jen rozprašovačem na květiny, pokud se mu to bude líbit, můžete oddělit dno klece a dát klec do vany, špunt a hladinku vody, začněte stříkat a on pochopí že může jít do vody, časem odeberte klec když bude dole a dělejte jako by tam klec byla, potom už ho tam dáte na ruce(bidle), papouškovi to přispěje a bude se muset sušit, tím se i zabaví, můj vyžaduje zapnutí monitoru počítače na kterém se hřeje

Prví foto: papouščí strom, jen přivázat houpačky a větvě...( mám jiný, jen pro inspiraci)

Druhé foto: žebřík

Třetí foto: plyšáčci

Čtvrté foto: letáky

Páté foto: ve vaně

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 12.12.2016, 23:41:06 xxx.xxx.46.72

já mám u papouška zrcátko, není na tom nic špatného, jen musíte večer(na noc) klec zakrýt, někomu se stalo že projíždělo auto a odrazilo se to v zrcátku, andulka měla šok, nakonec se z toho dostala, můj papoušek se na spaní přesune k zrcátku a "mazlí" se s "kamarádem"🙂

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 12.12.2016, 23:36:49 xxx.xxx.46.72
Anonymní:

Zajděte do útulku, nejdříve jsi ho jen půjčujte ,až budete vědět že máideální povahu, adoptujte 


jejda, až te´d jsi všímám, to je můj příspěvek, zapoměla jsem se přihlásit

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 10.12.2016, 21:30:18 xxx.xxx.46.72
Bazi: Zdravim potreboval bych poradit mám border koliji a zaregystroval jsem ze ma jednu zornici malou a druhou velkou skoro přes celé oko můžete mi poradit Děkuji

ZAJDĚTE K V E T E R I N Á Ř I