Aktuálně: 5 006 inzerátů173 805 diskuzních příspěvků17 748 uživatelů
ellesime
ellesime (2 příspěvků) 25.10.2010, 12:33:18 xxx.xxx.213.13
Pro Alenu: I ja respektuji tve prispevky :) Tady jde o to, ze granule obsahuji nepreberne mnozstvi obilnin, coz pes vetsinou nepotrebuje a nic z toho nevyuzije, proste ho jen zasyti. A vetsinou vysledky na alergie prave byvaji na obilniny. Kdyby do tech granuli prestali cpat obilniny, bylo by to asi o necem jinem. Konzervy prave obsahuji velice malo masa. Nekdy to je pouhych 4% a zbytek to je soja. Coz asi taky zrovna moc neprospiva. Takze v tohmle ohledu u me vyhral proste Barf :) A jsme s nim spokojeny, hlavne i kvuli agility, holky maji pak strasne moc energie a hnedka jen tak neodpadnou :) To jsou me barfistky :)
Obrázek
ellesime
ellesime (2 příspěvků) 21.10.2010, 00:20:54 xxx.xxx.213.13
Pro Alenu: Ano, souhlasim je tomu tak. Barf strava by se dalo rici je nejlepsi. Drive jsme krmila granulemi, ale bohuzel fena se mi po nich mohla udrbat a tak jsme na barfu a musim rici ze jsem spokojena a ne jen ja, ale i moje fenky. Ja davam lososvy olej. Jinac davam maso - hovezi, drubezi, teleci, veprovy (malokdy kvuli tucnosti), rybi. Kosti by se dalo rici jakekoliv. Zelene fazole doufam nedavate syrove??? Ty jsou pro psa v nadmernem mnozstvi toxicke, mely by se davat bud blansovane nebo varene :) Holky mi nastesti nijak prujmy netrpi kdyz dam bud vice vnistrnosti ci svaloviny :) Jinak k tomu davam jeste morske rasy a roboran. Zeleninku tez dostavaji, i ovoce, nejsou zrovna moc vybirave a sezerou vse, coz jsem rada, ze nemusim vymyslet zpusob jak zeleninu maskovat :D - jsem ta Nikola, akorat konecne zaregistrovana :D