Aktuálně: 5 716 inzerátů166 201 diskuzních příspěvků17 630 uživatelů

Štíři a pavouk v želváriu

Lobakk (neregistrovaný) 27.01.2020, 21:18:01 xxx.xxx.63.126

Dobrý den. Dostalo se ke mě želvárium ANTE 96l 80x40x30 a dostal jsem trochu šílenej nápad. Protože želvy mě nebaví, první reálná vize byla ještěrka. Jenže už dlouho prahnu po pavoukovi a štírech. A protože mě také zajímá pěstování mechů a rostlin, napadlo mě vše tak trochu spojit. Vím, že 100 litrů je na bezobratlé opravdu hodně,ale zkusil bych terárko přepažit a na jednu stranu dát štíry a na druhou sklípkana. S tím, že pro štíry bych nechal část s břehem,aby se mohli chodit slunit. Vidím výhodu ve velikosti terária hlavně v tom,že jim mohu dopřát nějakou tu větev na lezení a nemusím se bát, že mi utečou nebo polezou k víku. Samozřejmě uvažuji o velkém typu pralesního štíra a o sklípkanovi. Nechci zkrátka nic obyčejného. Co myslíte? Děkuji za názory.

Obrázek
Zdeněk (neregistrovaný) 22.08.2021, 00:39:01 xxx.xxx.166.252
Ahoj. Po dvoře se mi promenáduje štír. Nevíte někdo co je to zač, a kde se vzal na jižní moravě ?
Obrázek
Anonymní (neregistrovaný) 25.05.2023, 17:37:03 xxx.xxx.42.138
Zdeněk: Ahoj. Po dvoře se mi promenáduje štír. Nevíte někdo co je to zač, a kde se vzal na jižní moravě ?
  • ');" onmouseout="UnTip();">

To může být zavlečenec z Chorvatska, zaleze do oblečení a pak vyleze až tady. Nebyli jste na dovolené?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.