Aktuálně: 5 597 inzerátů168 330 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

Artroza

Anonymní (neregistrovaný) 07.11.2021, 21:46:01 xxx.xxx.168.151
Dobrý den,mohu se prosím zeptat,rozumí tady někdo snímků z rtg. Konik prý má artrózou v zadní noze. Zajímalo by mě ,jak moc je ta artroza rozsáhlá. Budu ráda za názory
Obrázek Obrázek
Hanka K. (neregistrovaný) 18.06.2023, 08:41:38 xxx.xxx.231.73

Narazila sem na toto téma, náš kůň má prý také artrózu, co se s tím dá dělat?

kometa
kometa (3981 příspěvků) 18.06.2023, 08:48:05 xxx.xxx.147.163
Hanka K.:

Narazila sem na toto téma, náš kůň má prý také artrózu, co se s tím dá dělat?


Prý má také artrózu... Tak snad ho vyšetřil veterinář, řádně zdiagnostikoval a navrhl další postup.

To je stejné, jako když tady napíšu, že mě bolí koleno a kulhám a budu chtít radu. Co mi asi tak můžete odpovědět?

 

Horsana
Horsana (614 příspěvků) 18.06.2023, 16:58:40 xxx.xxx.40.140
Anonymní: Dobrý den,mohu se prosím zeptat,rozumí tady někdo snímků z rtg. Konik prý má artrózou v zadní noze. Zajímalo by mě ,jak moc je ta artroza rozsáhlá. Budu ráda za názory
    Obrázek Obrázek

Chýva tam miestami kĺbna štrbina - takže závažná je celkom dosť (nie som ortopéd), ale to je iba snímok, neliečime  snímok, ale zviera- teda snímky (hocaké výsledky) vždy v kontexte ako kôň vyzerá, koľko má rokov, ako chodí, načo ho chcete využívať a čo viete /chcete /môžte-neviete /nechcete /nemôžte poskytnúť.

 

 

kometa
kometa (3981 příspěvků) 18.06.2023, 18:19:03 xxx.xxx.147.163
Horsana:

Chýva tam miestami kĺbna štrbina - takže závažná je celkom dosť (nie som ortopéd), ale to je iba snímok, neliečime  snímok, ale zviera- teda snímky (hocaké výsledky) vždy v kontexte ako kôň vyzerá, koľko má rokov, ako chodí, načo ho chcete využívať a čo viete /chcete /môžte-neviete /nechcete /nemôžte poskytnúť.

 

 


On původní dotaz je skoro 2 roky starý. Ale i tak s vaší odpovědí souhlasím.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.