zebřičky mi nechtěj zahnízdit

ahojte lidi, prosím o radu....už asi dva roky mám párek zebřiček a oni mi né a né zahnízdit...mají snad všechbny druhy hnízd( košíčkové atd.) budek(uzavřené, polo-uzavřené, klasické) dokonce i hrníček ) krmím je základní směsí pro andulky+ vitamínové přípravky + proso v klesech, vaječnou míchanici, +zeleninu(papriku,žlutou,červenou,zelenou+petržel+mrkev+jablka+žabinec(ptačinec)
sušený pampeliškyatd...)
neregistrovaný Lukas neregistrovaný
a mate to vubec par ?
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
určitě, tak já je nafotím apřidám sem fota
a mají co do tech hnizd tahat?nakou travu mech atd.?jestli ne tak to muze byt tim
papy papy 447 příspěvků
mají tam různé peovázky ,seno, hobliny, pyliny kokosové vlákna +peří os slepic(prachové)+psí srst, suchý mech, konnské žíně atd. stavebního materálu mají "kvantum"
zebřičky sice nechovám, ale můžou být překrmeny a málo pohybu a nebo mohou být rušeny při hnízdění .
Dobry den,zebricky chovam asi rok a a z jednoho paru mam jiz 10 mladat.Druhy par ale bohuze ne a ne privest na svet mladata.Dokonce jsem je premistila z jedne voliery do druhe,aby meli klid.Ale stale nic.Takze prikoupim jeste jednu samici a uvidime.Treba se to pri zmene partnera podari.
tak tady dam pár fotek
1)sameček
  • Obrázek
samecek
  • Obrázek
samička
  • Obrázek
samička
  • Obrázek
oba
  • Obrázek
oba_02
  • Obrázek
oba_03
  • Obrázek
Chtělo by to vyfotit bez svícení na těch fotkách té (samičky) je to jednou červený a podruhé žlutý zobák ale jestly má samice takový oražový zobák a samec červený tak je to pár
RADEK RADEK 50 příspěvků
Zdravím,máte dvě samice.
atobajus atobajus 42 příspěvků
obě sou samice
ja bych rek ze to jsou na 99 % smice
ale každej má jinčí zobák( jeden ho má tmavě červenej a druhej oranžovej ( jako mrkev)
Já bych se taky přiklonil k samicím.. Když se kouknete na přírodní tak samec má ty líčka a všim sem si že u i dalších mutací tam furt známka po nich je, je to tam trochu tmavší..
Jednoduchý řešení bych viděl koupit samce u kterýho si budete jist a uvidíte sám..
Milfis Milfis 519 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 20 (celkem 36)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »