želva na zádech

ahoj lidi, mám novou želvu a už dvakrát se mi stalo, že se překotila na záda a nemohla se překotit zpět. Jak dlouho to vydrží a nemůže se jí něco stat???
neregistrovaný petr ilčík neregistrovaný
skušenost mám před týdnem se mi želva převrátila bohužel zemřela pozor na to!!!!!!!! měli by se sami spátky přetočit ale někdy se to nevidaří vždicky jí musíte hned otočit mě se otočla přes noc na záda a ráno když sem přišla tak už nežila jakmile je dlouho převrácená tak se jí zamotaj střeva a zemře tak ne to pozor byla sem stoho špatná spozdravem nikol
nikol nemecka nikol nemecka 4 příspěvků
a vyndejte předměty s terárka protože želvy rádi šplhaj sou zvědavý a vždycky se právě převrátí tím šplháním je dobrý umělí kapradí udělat jim stoho přístřešek kam se ukrijou natočit na ně vyhřívání a budou spokojení miska na vodu musí bejt mělká.nikol
  • Obrázek
nikol nemecka nikol nemecka 4 příspěvků
Dobrý den, správně by se dobře rostlá želvička měla být schopná přetočit zpět sama. Chovám želvy už dlouho a nikdy se mi nestalo, že by se přetočili a nevrátili se zpět, kromě jedné "placičky" kterou mi přinesl kámoš. tu vždy otáčím já. Přes noc se jí určitě nic stát nemůže. Jediné nebezpeční které jí hrozí je že se převrátí na sluníčku nebo pod žárovkou a to se pak nebude moct schovat a přehřeje se.
neregistrovaný Lucka neregistrovaný
Pokud se želva převrátí na záda, je schopná tak vydržet několik hodin, aniž by se jí něco stalo. Ale pozor, pokud se převrátí pod výhřevnou lampu, během 20-30 minut je zle. Nemá cenu nechávat v terárku zbytečné předměty po kterých želvy lezou, je to pro ně nebezpečné !!!
neregistrovaný Janka neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 5 (celkem 5)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »