Aktuálně: 5 006 inzerátů173 799 diskuzních příspěvků17 747 uživatelů

želva na zádech

petr ilčík (neregistrovaný) 30.05.2009, 13:35:10 xxx.xxx.6.16
ahoj lidi, mám novou želvu a už dvakrát se mi stalo, že se překotila na záda a nemohla se překotit zpět. Jak dlouho to vydrží a nemůže se jí něco stat???
nikol nemecka
nikol nemecka (4 příspěvků) 17.03.2010, 09:44:31 xxx.xxx.224.12
skušenost mám před týdnem se mi želva převrátila bohužel zemřela pozor na to!!!!!!!! měli by se sami spátky přetočit ale někdy se to nevidaří vždicky jí musíte hned otočit mě se otočla přes noc na záda a ráno když sem přišla tak už nežila jakmile je dlouho převrácená tak se jí zamotaj střeva a zemře tak ne to pozor byla sem stoho špatná spozdravem nikol
nikol nemecka
nikol nemecka (4 příspěvků) 17.03.2010, 09:57:04 xxx.xxx.224.12
a vyndejte předměty s terárka protože želvy rádi šplhaj sou zvědavý a vždycky se právě převrátí tím šplháním je dobrý umělí kapradí udělat jim stoho přístřešek kam se ukrijou natočit na ně vyhřívání a budou spokojení miska na vodu musí bejt mělká.nikol
Obrázek
Lucka (neregistrovaný) 26.04.2011, 16:32:02 xxx.xxx.68.221
Dobrý den, správně by se dobře rostlá želvička měla být schopná přetočit zpět sama. Chovám želvy už dlouho a nikdy se mi nestalo, že by se přetočili a nevrátili se zpět, kromě jedné "placičky" kterou mi přinesl kámoš. tu vždy otáčím já. Přes noc se jí určitě nic stát nemůže. Jediné nebezpeční které jí hrozí je že se převrátí na sluníčku nebo pod žárovkou a to se pak nebude moct schovat a přehřeje se.
Janka (neregistrovaný) 19.05.2011, 13:36:42 xxx.xxx.128.2
Pokud se želva převrátí na záda, je schopná tak vydržet několik hodin, aniž by se jí něco stalo. Ale pozor, pokud se převrátí pod výhřevnou lampu, během 20-30 minut je zle. Nemá cenu nechávat v terárku zbytečné předměty po kterých želvy lezou, je to pro ně nebezpečné !!!

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.