Aktuálně: 5 015 inzerátů173 876 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

pomoc

kralovak
kralovak (266 příspěvků) 19.02.2010, 14:35:54 xxx.xxx.218.133
mno teza ak mozemotazky_:
foto8-tam skoro medzi nohama ma take slabo oranzove pírka nnws ci sa mu to prefarbi?ci je to len znak mladosti este??
foto9-tam nad zobakom to ma volake moc vypukle co je to?? a je to normalni??
vseubecne aj tebe teraz bazanty trosku premienaju perie??-foto6,7,8 tam vidno ako moje premienaju farbu aj tvoje?
Marťan
Marťan (669 příspěvků) 19.02.2010, 14:42:46 xxx.xxx.53.187
To nad zobíkem jsou nosdry, žádných zvláštních pírek jsem si nevšiml ale zdá se mi že ho máš nějakýho tmavýho. Rohlíky těm mejm taky chutnaj. Břebarvovat se mi taky začali tim starim peřim prorůstá nové lesklé a celkově ten kohout zmohutněl a je víc hrdej.
Marťan
Marťan (669 příspěvků) 20.02.2010, 21:28:15 xxx.xxx.165.45
Tak jsem vyklidil voliéry a přesunul tam byžanty, jedna slepice od bažanta královského dostala infarkt když jsem ji držel- asi stářím a stresem dostal jsem ji už 5ti letou a druhá má na nohách strašný vředy, tak mi zbyla jen jedna zdravá, ještě štěstí že se tyhle dají lehce sehnat Jinak už mi kolchiďák kokrhá a honil ostatní bažanty proto jsem je už musel dát ven. Králováci a diamanťák jsou zdravý a pěkně silný. Zejtra je vyfotim.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.