Loskuták

A tady oba ,abychom se nebáli.
  • Obrázek
Ruda Ruda 45 příspěvků
Pěkné fotky
honza.hrbac honza.hrbac 383 příspěvků
Máte někdo z vás ochočeného loskutáka ?
honza.hrbac honza.hrbac 383 příspěvků
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat... ráda bych začala s chovem loskutáka nebo žaka. Jak je to u nich s náročností chovu, který je vhodnější pro začátečníka? Jaká je nyní cenová relace za loskutáka či žaka? Děkuji moc za odpovědi a pomoc, pěkný den Irena K.
neregistrovaný Irena K. neregistrovaný
Letošní odchov loskutáčků.
  • Obrázek
Ruda Ruda 45 příspěvků
Ještě jedna.
  • Obrázek
Ruda Ruda 45 příspěvků
To je ale hládek.
  • Obrázek
Ruda Ruda 45 příspěvků
Jelikož jsem nikdy nedokrmoval a nemám s tím žádné zkušenosti byli loskutáčci převezení na dokrmení. Po 18 dnech se nám vrátili domů.
  • Obrázek
Ruda Ruda 45 příspěvků
Dnes jé ním 22 dní a pěkně prospívaj.
  • Obrázek
Ruda Ruda 45 příspěvků
Závěrem. Tímto bych chtěl z celého srdce poděkovat kamarádovi a příteli Mirku Honégerovi a jeho přítelkyni jelikož právě oni mi strašně pomohli v této situaci a loskutáčky krmili od 1 dne do 18 dne. Míro ještě jednou děkuji nebýt tebe nevím jak by to dopadlo a hodně si toho vážím že mám takového kamaráda který je vždy ochotný pomoc jak na telefonu tak i osobně.Děkujííííííí
  • Obrázek
Ruda Ruda 45 příspěvků
Dobrý den, obracím se do tohoto fóra s prosbou. Máme asi desetiletého loskutáka, bohužel vzhledem ke stěhování ho už dále nemůžeme mít. Chtěla bych ho darovat někomu, kdo se chovem loskutáků zabývá, pokud by o něj měl zájem - vzhledem k tomu, že už je mu poměrně dost let. Nevím, zda je to sameček, či samička, není ochočený, ale je zvyklý na lidi. Měli jsme ho ve voliéře v domě. Pokud by se tedy našel nějaký zájemce, prosím případně napsat na uvedený mail. Děkuji, přeji všem hezký den Iva Miláčková
neregistrovaný Iva Miláčková neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 61 - 71 (celkem 71)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »