Aktuálně: 5 050 inzerátů173 400 diskuzních příspěvků17 740 uživatelů

Loskuták

Irena K. (neregistrovaný) 14.07.2013, 14:28:42 xxx.xxx.112.2
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat... ráda bych začala s chovem loskutáka nebo žaka. Jak je to u nich s náročností chovu, který je vhodnější pro začátečníka? Jaká je nyní cenová relace za loskutáka či žaka? Děkuji moc za odpovědi a pomoc, pěkný den Irena K.
Ruda
Ruda (45 příspěvků) 02.10.2013, 17:11:23 xxx.xxx.211.160
Jelikož jsem nikdy nedokrmoval a nemám s tím žádné zkušenosti byli loskutáčci převezení na dokrmení. Po 18 dnech se nám vrátili domů.
Obrázek
Ruda
Ruda (45 příspěvků) 02.10.2013, 17:20:09 xxx.xxx.211.160
Závěrem. Tímto bych chtěl z celého srdce poděkovat kamarádovi a příteli Mirku Honégerovi a jeho přítelkyni jelikož právě oni mi strašně pomohli v této situaci a loskutáčky krmili od 1 dne do 18 dne. Míro ještě jednou děkuji nebýt tebe nevím jak by to dopadlo a hodně si toho vážím že mám takového kamaráda který je vždy ochotný pomoc jak na telefonu tak i osobně.Děkujííííííí
Obrázek
Iva Miláčková (neregistrovaný) 14.11.2013, 11:32:49 xxx.xxx.136.156
Dobrý den, obracím se do tohoto fóra s prosbou. Máme asi desetiletého loskutáka, bohužel vzhledem ke stěhování ho už dále nemůžeme mít. Chtěla bych ho darovat někomu, kdo se chovem loskutáků zabývá, pokud by o něj měl zájem - vzhledem k tomu, že už je mu poměrně dost let. Nevím, zda je to sameček, či samička, není ochočený, ale je zvyklý na lidi. Měli jsme ho ve voliéře v domě. Pokud by se tedy našel nějaký zájemce, prosím případně napsat na uvedený mail. Děkuji, přeji všem hezký den Iva Miláčková

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.