lasička

Dobrý den , Vídavám na zahradě lasičku u slepic, jak tam panáčkuje. Chtěl bych se zeptat, jestli může lasička slepicím uškodit,nebo jestli muže krást vajíčka. Ještě bych se chtěl zeptat, jak ji chytit?
neregistrovaný Honza neregistrovaný
Lasičku mám na zahradě také. Jednou mi vysápla morče, přímo v kleci. Drůbeže si nevšímá, zato loví potkany se kterými marně bojuji.. Je to tedy kámoš.Většinou to platí i o kuně, pro kterou jsou potkani hlavní potravou(kurník na noc zavírám).. Mladá kuřata bych nerisknul a mám je v kleci s hustým pletivem. Lasička se protáhne neuvěřitelně malým otvorem.
Wandys1 Wandys1 117 příspěvků
lasičky a kuny, to je děsnej průser mě vybryli dvacet páru kačenek..mrchy nejlepší je sklopec, ale ony sou chytrý a jen tak se nechytí, musel sem si pořídit psa. jinak bych neměl nic...jinak kradou vejce a kuřata ani nemluvim
neregistrovaný oty neregistrovaný
najděte si diskuzi lasička, před nedávnem jsem ji založila , protože mi lasička vybíjela andulky. tam najdete plno rad
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Držím palečky
Taky se stalo, že na slepičím výběhu běhala lasička. Tak slepice byly úplně v pořádku.
neregistrovaný pup neregistrovaný
Myslím, že pravidelným krmením slepic krmíme pravidelně potkany a ti jsou hlavní potravou lasiček.
Tady je.
  • Obrázek
Kuna
  • Obrázek
pro vaclava na podzim sem se uplne vytocil kdyz mi vletel pes do sklepa a tri hodiny nechtel jit ven kvuli potkanum vzal sem bedinku s bramborama dal sem ji na misto kde se mi nedostane zverstvo(do sklepa)a koupil sem na ty hajzliky kylo jedu a pridal sem to k tem bramborum dneska tu nemam ani jednu
Tak nechám jí bejt dokuď něco neprovede,ale moc vám všem děkuji. Je malička, tak počkám až vyroste. :-)
neregistrovaný Honza neregistrovaný
a co mi poradíte na lasičku nebo kunu, které nám lezou na půdu, potrava tam není žádná, zváleli izolaci atd.
neregistrovaný eva neregistrovaný
Chápu, že lasička může být užitečná, co se týká lovu hlodavců. Ale když mi leze na půdu, ničí tepelnou izolaci, tašky, fólii - tak mým přítelem asi nebude. Poraďte jak se jí zbavit. Mám na půdě zvukový plašič na kuny, ale vypadá to, že jedna lasička zalezla pod izolaci, tam asi zdechla a mě se teď bytem line neuvěřitelný zápach.
To bude potkan,myši. Lasičku najdete v hromadě kamení,dřeva, či ve starém pařezu venku. Tohle lasičky nedělají. Když je někdo otráví, někam zalezou a smrdí. Tedy si myslím.
neregistrovaný Wandys1 neregistrovaný
Dobry den,chtela bych moc poprosit vsec hny,kteri maji zkusenosti s predatory v kurniku,o radu nebo nazor.Dnes rano jsem chtela vypustit nasi malou kvocnu s 5ti tridennimi kuratky z kotce kralikarny,kde nyni se svou rodinkou prebyva,nez bude moct zase mezi ostatni slepice.Prvni jsem si vsimla vytrzene napajecky z pletiva dvirek.Po napajecce zbyl ve spodni casti pletiva otvor cca 3x4cm.Slepice podivne sedela tak nejak nakrivo a tak jsem pro ni sahla a polilo me horko.Kvocne chybi cela noha,kouka ji z rany jen hlavice kycelniho kloubu.Je hrozne potichu a ja to obrecela pri predstave co asi zkusila.Navic z peti kuratek ji zbylo jedno.Strida se ve me vztek s litosti.Co mohlo urvat napajecku z dveri a pak prolezt takovou dirkou?Napada me lasicka,ale muze mit takovou silu,aby odstrcila drevenou desku,ktera byla o dvirka oprena?A co to mohlo byt,ze jako had prolezlo do kotce,tam ukouslo nohu branici se slepici a jeste sezralo 4kurata.A ta noha z toho kotce zmizela..Zbylo jen par krvavych kousku.Ani moc krve.Je mi to moc lito.Ani nevim,jestli to prezije.Zatim je moc statecna a na svy zbyvajici nozce se snazi stat a starat se o svoje detatko.Omyla jsem ji to a zakapala Betadinem.Poradite mi prosim,co s tim dal?Diky.
Dobrý den Mám neobvyklou prosbu, chtěl bych se zeptat kde se dá koupit kuna popřípadě lasicku. Mám holuby na půdě a potřebuji se jich zbavit . Předem děkuji za odpověď.
neregistrovaný michal himmel neregistrovaný
  1. jí lasička komáry angry
  2.  

neregistrovaný selena gomez neregistrovaný

Včera na zahradě jsem zaslechl neobvyklý pískot.Šel jsem se podívat a užasl jsem.Lasička Kolčava útočila na našeho kocoura.Ten si sní hrál.Odháněl jí tlapkama ale ona se nedala a s chutí se kocourovi zakousla do kožichu.Vysela na něm chvíli jak ozdoba a pak se pustila.To se několikrát opakovalo.Chytl jsem ji a dal do akvária se senem a úkrytem ze dřeva.Dostala vodu,žížaly a trochu masa pro kočky z konzervy.Večer jsem jí vzal do holé ruky.Chvíli mě kousala a pak mě s překvapením začla olizovat jak domácí mazel.Po přečtení článků o lasičkách jak jsou užitečné ji dnes opět bez přítomnosti kocoura pouštíme zpět na zahradu.Zapoměl jsem dodat že jídlo přes noc snědla a obdivuji že tak malé zvířatko se nebojí si to rozdat s omnoho větším soupeřem.A tak lasičkám zdar.

neregistrovaný Zdeněk neregistrovaný

Taky mi chodila lasička na vejce. 5 slepic zakousla. Tak jsem pověsil trojháček na ryby, na něj dal kousek uzenáče a čekal. Za pár dní pískot přes celý dvůr a už tam visela. Mrcha jedna. Trubkou dostala co proto a od té doby klid.

neregistrovaný Mirek neregistrovaný

měl jsem problém s lasičkou kolčavkou navštívila mi voliéru přišel jsem o křepelky ,orebici ,bourka pak si dala týden pokoj a přišel jsem o chovný pár aymar i s mladými tobylo její poslední koupill jsem v Týništi past na myši a co se stalo chytal jsem myši nechal jsem je tam dva dny oni byli živí a lasička si pro ně přišla a měl jsem jí ale to funguje opravdu jen na tyto malé lasičky

neregistrovaný radim neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 20 (celkem 28)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »