Aktuálně: 4 520 inzerátů178 386 diskuzních příspěvků17 809 uživatelů

Aktuality z ChovZvířat.cz

23.1.2024 jsme překonali metu 1000 článků!

23.1.2024 jsme překonali metu 1000 článků!

Lubomír Pokorný 26.01.2024

Překonali jsme hranici 1000 článků na našem webu! Moc děkujeme všem autorům a věříme, že další tisícovku pokoříme rychleji než tu první.

Najdete u nás články na nejrůznější témata. Najdete v nich řadu reálných zkušeností od chovatelů, užitečné rady i vtipné příběhy o zvířatech. Neváhejte a naši databázi článků si projděte.

Po několika měsících práce jsme spustili novou verzi webu

Po několika měsících práce jsme spustili novou verzi webu

Lubomír Pokorný 11.11.2023

S radostí vám oznamujeme, že jsme po několika měsících práce spustili novou verzi tohoto chovatelského webu. Obsahuje v první řadě nový a přehlednější design včetně responzivní verze pro telefony. Navíc si můžete vzhled přizpůsobit pomocí barevných témat.

Vylepšili jsme ale i funkce, jako například filtrování obsahu, možnost připnout oblíbené zvířecí sekce, výrazně jsme zpřehlednili inzerci a články, přidali jsme kalendář chovatelských akcí.

Nová verze webu je také připravena na další nové funkce, které pánujeme postupně vypouštět během příštího roku. První novinkou, kterou už připravujeme jsou profily chovatelů, ve kterých budete mít možnost se podělit o informace ze svého chovu.

Nové možnosti u soukromých zpráv

Nové možnosti u soukromých zpráv

Lubomír Pokorný 27.07.2023

Soukromé zprávy si mohou registrovaní uživatelé zasílat už několik let. Nově jsme ale přidali možnost přikládat ke zprávám emotikony a fotografie, stejně jako v diskuzi.

Po dlouhé odmlce, jsme se opět pustili do úprav!

Po dlouhé odmlce, jsme se opět pustili do úprav!

Lubomír Pokorný 23.06.2023

Po několika letech jsme se opět pustili do úprav tohoto webu. Tou největší a nejviditelnější změnou je design přizpůsobený pro mobilní telefony. Vylepšili jsme naši diskuzi, přidali nový nástroj na vkládání fotografií jak do diskuze, tak do inzerce, a tím určitě nekončíme. Naším dalším velkým cílem je maximální zabezpečení a vylepšení inzerce tak, aby se z ní stalo bezpečné a uživatelsky přívětivé místo pro všechny chovatele.

Vtipy o zvířatech

Vtipy o zvířatech

Lubomír Pokorný 02.03.2015

Připravili jsme pro vás novou sekci webu. Pobavte se nad vtipy o zvířatech. Nalezenete je v menu pod záložkou ostatní.

ChovZvířat.cz se dočkal další aktualizace

ChovZvířat.cz se dočkal další aktualizace

Lubomír Pokorný 22.02.2015

Dnes jsme zveřejnili dost rozsáhlou aktualizaci webu ChovZvířat.cz. V podstatě nic nezůstalo beze změn. Snažili jsme se celý web více sjednotit, zpřehlednit, zjednodušit. Věříme, že změny oceníte a budete se na web rádi vracet.

Zpřehlednění diskuze

Zpřehlednění diskuze

Lubomír Pokorný 14.01.2015

Upravil jsem vzhled diskuze tak, aby působila více přehledně. Mám v plánu upravovat i její funkce. Chtěl bych, aby vám co nejvíce vyhovovala. Za každou radu nebo nápad budu rád. Můžete mi je psát do odkazu níže.

ChovZvířat.cz zrychluje

ChovZvířat.cz zrychluje

Lubomír Pokorný 14.01.2015

Provedl jsem rozsáhlou optimalizaci času načítání stránek. Od dnešního dne můžete web prohlížet místy až 20x rychleji. Snad tato drobnost zpříjemní vaše návštěvy Chovzvirat.cz

Přivítali jsme prvních 100 000 návštěvníků

Přivítali jsme prvních 100 000 návštěvníků

Lubomír Pokorný 14.02.2014

V tomto týdnu jsme překonali hranici prvních 100 000 návštěvníků na nové verzi webu. Za přízeň děkujeme a pevně doufáme, že budete s webem stále více a více spokojeni.

Drobná vylepšení v diskuzi

Drobná vylepšení v diskuzi

Lubomír Pokorný 28.01.2014

Provedl jsem pár drobných vylepšení v diskuzi. Zmíním ty hlavní: přidal jsem tlačítka pro založení nového tématu, kliknutím na zkrácený název posledního tématu vpravo v seznamu kategorií nebo kliknutím na datum posledního příspěvku vpravo v seznamu témat se dostanete přímo na poslední příspěvek, po přidání nového příspěvku se obrazovka automaticky posune na konec diskuze. To je pro dnešek vše, ale připravuji už další vylepšení.

Vyhledávání na ChovZvířat.cz

Vyhledávání na ChovZvířat.cz

Lubomír Pokorný 21.01.2014

Dnes jsem zprovoznil vyhledávání pro některé sekce webu. Vyhledávat nyní můžete zviřata, příspěvky v diskuzi, inzeráty a uživatele.

Profilové fotografie

Profilové fotografie

Lubomír Pokorný 15.01.2014

Pokud se vám nedařilo nahrávání profilových fotografií, tak to zkuste teď. Rozšířil jsem podporované formáty a opravil některé chybičky.

Přečtěte si komentáře článků

Přečtěte si komentáře článků

Lubomír Pokorný 10.01.2014

Přenesl jsem komentáře všech starých článků včetně fotografií. Můžete si je přečíst buď pod jednotlivými články, nebo stránce "Komentáře článků".

Další fáze úprav je za námi

Další fáze úprav je za námi

Lubomír Pokorný 09.01.2014

Spustil jsem staro-nový chat. Kompletně jsem ho přepsal. Následovat bude jeho grafické sledění s celým webem (ale chtaři se nemusí bát, funkce zachovám) a pak ho mohu začít vylepšovat i funkčně. Všechny změny ale budu raději nejprve diskutovat přímo na chatu :).

Průvodce novou verzí ChovZvířat.cz

Průvodce novou verzí ChovZvířat.cz

Lubomír Pokorný 08.01.2014

Připravili jsme pro vás stručnou nápovědu, která by vám měla usnadnit první chvíle na nové verzi ChovZvířat.cz.

Tříkrálová nová verze

Tříkrálová nová verze

Lubomír Pokorný 05.01.2014

Ladím poslední detaily, web už vypadá, jako by byl hotový. Pokud se nic nepokazí, tak zítra na Tři Krále spouštíme.

Přípravy na spuštění

Přípravy na spuštění

Lubomír Pokorný 03.01.2014

Přípravy na spuštění nové verze webu jsou v plném proudu. Čeká nás náročný víkend, ale bude to stát za to!

Zábava na vánoční svátky

Zábava na vánoční svátky

Lubomír Pokorný 21.12.2013

Letošní Vánoce budou ve znamení ChovZvířat.cz. Mám v plánu strávit všechen volný čas programováním zbývajících funkcí tak, abychom mohli novou verzi na začátku roku 2014 spustit. Těším se, až si tuto zprávu budete moci přečíst.