Aktuálně: 4 593 inzerátů178 152 diskuzních příspěvků17 805 uživatelů
i.satna
i.satna (6 příspěvků) 30.03.2013, 11:02:41 xxx.xxx.232.241
Děkuji za příspěvek..... Každý má právo na svůj vlastní názor :-) "O tom to tu přece je!" ---------------------------------- Všem přeji krásné a veselé Velikonoční svátky :-)
i.satna
i.satna (6 příspěvků) 29.03.2013, 18:31:08 xxx.xxx.232.241
Předem upozorňuji, že tento příspěvek je určen pro milovníky - mazlíčkáře! Je mi jasné, že chovatelé exotů s níže uvedeným souhlasit nebudou, ale ze svého pohledu, to vidím stejně, jako autorka tohoto příspěvku..... http://australstipapousci.webnode.cz/clanky/ksiry-pro-papousky/ ...... Myslím, že pokud se kšírky správně používají a majitel papouška je s ním (tzv. jedna duše / jedno tělo), je to přínosné zpestření společně trávených chvil pro oba. V poslední době se na "You Tube" začali čím dál víc objevovat videa s "volným létáním papoušků".... Což je dle mého názoru ideální řešení, pro tzv. venčení papoušků. Ovšem co si budeme povídat - v našem městském prostředí dost nereálné a vhodné jen pro hodně zkušené "chovatele" opeřených mazlíčků. Posuďte sami........ :-) http://www.youtube.com/watch?v=hD4w_5-LRpw&list=FL56HlVuHdlr6_t-YLZgikfQ ------------------------
Obrázek
i.satna
i.satna (6 příspěvků) 13.03.2013, 16:50:55 xxx.xxx.232.241
Dobrý den. Můžete mi někdo napsat každodenní stravovací režim dospělého Alexandra malého (chovaného doma, NE ve venkovní voliéře). Co má ten váš nejraději ráno nebo večer... atd. Díky všem, za každou vstřícnou odpověď :-)
Obrázek
i.satna
i.satna (6 příspěvků) 10.03.2013, 20:11:35 xxx.xxx.232.241
Koupání jsem myslela samozřejmě individuálně a v jiné nádobě. Tato otázka směřovala čistě jen pro potřebu pití čerstvé papouška? Ale i tak moc děkuji za odpověď... :-)
i.satna
i.satna (6 příspěvků) 10.03.2013, 11:33:38 xxx.xxx.232.241
Dobrý den. Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s pítkem na vodu u středních papoušků (jmenovitě - Alexandr malý)? Je pro něho vhodnější pítko nebo raději miska na čerstvou vodu? Mám zkušenosti s andulkama, ale nevím, jestli je vhodné pítko i pro tento druh? Předem děkuji za odpovědi... :-)
Obrázek