Aktuálně: 4 946 inzerátů174 371 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů
Petruše
Petruše (5 příspěvků) 03.11.2007, 09:59:00 xxx.xxx.241.138
já se nerozčiluji věřte mi tohle mě nerozčílí. Pro pana jiřik--já i bez těchto a předešlích rad bych o samotě papouška a malé dítě nenechala, ale to vyplívá z předešlích příspěvků. Stačí si je přečíst. A pro pani p--asi je to o názoru a zkušenosti. Děkuji za příspěvky.
Petruše
Petruše (5 příspěvků) 01.11.2007, 20:11:20 xxx.xxx.241.138
no nestačím se divit co se tady člověk dozví. Nevím ale zajímalo by mě jestli máte děti podle mého ne. Víc než o papouška se budu bát o své děti a proto je nenechám o samotě. Své dítě znám a vím že se mu nehoupe cosi nad hlavou .... tím myslím svatozář ale zvířátkům by nikdy neublížila nevím jak u vás ale u nás si zvířat vážíme a netrápíme je k tomu je moje dítě taky řádně vedeno a druhé mé dítě je ještě kojenec, takže nevím ale určitě by od něho nemělo hrozit žádné nebezpečí,!?! O knize Proč můj papoušek jsem neslyšela ale děkuji moc za typ hned si jí objednám mám stále pocit že mohu vědět víc. děkuji
Petruše
Petruše (5 příspěvků) 31.10.2007, 18:09:06 xxx.xxx.241.138
Ahoj opravdu úžasná příhoda tak to abych neotálela s kupem co?? jinak vím že asi není dobré nechávat o samotě dítě a Žaka raději. Ještě by mě tedy zajímalo jestli by byl problém že jsem teď na mateřské. Myslím tím to že bych trávila s Žakem více času a byla více doma nebo spíš dřív než z práce. Vím že když si zvyknou tak je pak problém je naučit jinak a četla jsem že by mohl i určitým způsobem trpět. Tak nevím jestli nepočkat i když se mi moc nechce!?!
Petruše
Petruše (5 příspěvků) 30.10.2007, 19:54:43 xxx.xxx.241.138
Ahoj, moc děkuji za odpovědi. Proč žako?? už po něm toužím strašně dlouho a myslím si že jsou to úžasná zvířata, jsou inteligentní a kamarádský si myslím tak proto. Samozřejmě bych nerada aby mi žako přerostl přes hlavu co se týče dětí. Četla jsem že se stává že i dítě může napadnout nevím co je na tom pravdy ale každopádně bych tomu ráda předešla. Myslíte že samička může být tedy klidnější a přítulnější nebo je to jedno a opravdu je každá pták jiný bez ohledu na pohlaví??
Petruše
Petruše (5 příspěvků) 29.10.2007, 20:05:11 xxx.xxx.241.138
ahoj chtěla jsem se zeptat jestli tu je někdo kdo má zkušenost s chovem žaků?? zajímá mě spojení žako a děti jak je to v reálu jestli je žako schopný přijmout děti samozřejmě od mláděte??
díky Petra