Aktuálně: 4 959 inzerátů174 204 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů
brandis
brandis (9 příspěvků) 31.10.2008, 09:46:26 xxx.xxx.231.137
dobry den. chcem sa spytat mozem dat papagajom na bidelka Z ORECHU? dakujem za skoru odpoved
brandis
brandis (9 příspěvků) 26.10.2008, 09:54:08 xxx.xxx.231.137
dobry den. chovam papagajov nadhernych . rozely pesttre a kakarikov rudocelych. postavil som im nove chovatelske zariadenie spolu aj s vytelmi. tento tyzden sa ich tam chystam premiestnit a chcem sa spytatci im tam mam umietnit aj budky nez ich tam dam a zacpat na nich otvor aby nezacali hniezdit ale ci mam dat budky az na jaro . a myslite si ze nieje uz neskoro teraz premiestnovat vtakov do novych volier? dakujem za pomoc
Obrázek
brandis
brandis (9 příspěvků) 31.07.2008, 12:22:26 xxx.xxx.220.137
velmi by som chcel poprosit pana MIl@na aby prestal prospievat jeho totalne nezmysly ktore si nekde precital v lacinych knizeckach o andulkach. toto je diskusia na urovni a myslim si ze by to tak malo aj vyzerat a nie aby tu prispieval kazdy kto chova andulky a radil skusenym chovatelom co maju robit. Ked vidim vas prispevok tak ho ani nezitam lebo je totalne mylny
brandis
brandis (9 příspěvků) 29.06.2008, 20:17:57 xxx.xxx.220.137
dobry podvecer.chovam rozely kakarikov a papagajov nadhernych. aj napriek tomu ze som od marca krmil pravidelne naklicenym a vajcovou miesankou vtaci mi napriek tomu nezahniezdili su to vtaky ktore su pohlavne vyspele a uz sparene u mna vsak este neodchovali ani minuli rok.pred tromi tyzdnami zacali preperovat a tak sa chcem spytat ci je este sanca ze zahniezdia. naklicene som uz prestal davat odvtedy co zacali preperovat.dakujem
brandis
brandis (9 příspěvků) 07.05.2008, 15:54:04 xxx.xxx.231.137
to sa podla seckeho zacinaju uz liahnut. Na mieste kde sa zacne proklubavat sa zacnu tvorit tmavy flek . skus si dat vajicko k uchu ci neucujes nejake jemne praskanie
brandis
brandis (9 příspěvků) 07.05.2008, 13:39:13 xxx.xxx.231.137
Zdravim. kakaricka mi zniesla v nedelu vajicko ale to bohuzial rozbila , druhe zniesla v utorok a skoro vobec na nom este nesedi . Len malokedy je v budke . Je to normalne ze nanho este nezasadla a je sanca ze sa z neho vyliahne mlade ked na nom este nesedi , A neviete od kolkeho zacinaju kakarici zasadat napevno na znasku? Dakujem za odpovede
brandis
brandis (9 příspěvků) 07.05.2008, 13:37:58 xxx.xxx.231.137
Zdravim. kakaricka mi zniesla v nedelu vajicko ale to bohuzial rozbila , druhe zniesla v utorok a skoro vobec na nom este nesedi . Len malokedy je v budke . Je to normalne ze nanho este nezasadla a je sanca ze sa z neho vyliahne mlade ked na nom este nesedi , A neviete od kolkeho zacinaju kakarici zasadat napevno na znasku? Dakujem za odpovede
brandis
brandis (9 příspěvků) 29.04.2008, 19:16:47 xxx.xxx.231.10
Dobry den. chovam rozely pestre, papagajov nadhernych a kakarikov rudocelych. Este mi zatial ani jeden par nezahniezdil . Do budok mi chodia vcetci , poznam to podla rozhrabanych pilin a u rozel je v hniezde aj trochu peria najskor sa samica trochu skube. Vtaky v budkach som poriadne este nevidel na vlastne oci . Krmim od zaciatku maja naklicenymi zrninami a vajcovou miesankou. Pytam sa ci to je normalne ze este nehniezdia aj napriek tomu ze vcetci samci su v toku , krmia samice a kakarikov som videl ako sa paria.Myslite si ze este zahniezdia alebo je tato chovna sezona uz stratena?? Dakujem za seriozne odpovede