Aktuálně: 4 854 inzerátů175 012 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů
paraji
paraji (14 příspěvků) 29.05.2009, 21:40:26 xxx.xxx.217.174
Inak andulky aj zebričky majú druhé hniezda.Z prvého hniezdenia anduliek 9 mladých od dvoch párov.Druhé hniezdo jeden pár 4 mladé,druhý pár zatiaľ šesť vajec.Zebričky 21 mladých od dvoch párov (3+6 a 6+6).Takže spokojnosť.
paraji
paraji (14 příspěvků) 14.05.2009, 12:09:34 xxx.xxx.205.130
Ahoj Adam,ďakujem za názor.Ak by bolo treba skúsil by som ešte nafotiť.Ak máš mohol by si dať či už sem alebo na mail nejaké fotky kde by bolo vidieť rozdiely medzi zeleným a modrým,žltolícim a zlatolícim prípadne kombinácie.Ten mladý sa mi páči.Asi si ho nechám.
paraji
paraji (14 příspěvků) 04.05.2009, 21:15:00 xxx.xxx.217.165
Ahoj Miro,
no ja mám prvým rokom Fischerákov.Vytvorili sa mi pravdepodobne dva páry.Oba páry po postavení hniezda prakticky prestali s budovaním.Možno si tam ešte niečo nanosia,ale to už je minimum.Taktiež majú plné búdky prútikov a v rohu takú malú dutinku.Jeden pár mal päť vajec,z toho jedno neoplodnené.Majú už dve mladé,čakám ešte dve.Je to pre mňa zatiaľ úspech keďže ich mám prvý rok.Druhý pár má síce hniezdo hotové,ale zatiaľ ešte nemajú vajcia,tak stále čakám.
paraji
paraji (14 příspěvků) 21.04.2009, 21:46:12 xxx.xxx.102.191
Zdravím Vás,
tak ďakujem za odpovede,ale musím Vás trochu poopraviť,pretože to nie je pár,ale sú to obaja samci.Asi Vás to trochu zmiatlo keď som ich tam dal dvoch...
Tú perlu mám so škoricovou samicou a straka je s lutino samičkou.Oba páry už majú mladé.U prvých sa ešte nedá presne určiť aké budú,ale u straky x lutino to vyzerá na štyri INO,z toho jedna je modrá INO + ešte dve ďalšie,zatiaľ asi jedna straka.
paraji
paraji (14 příspěvků) 07.01.2009, 20:45:32 xxx.xxx.217.166
Máte zebry vonku?Ako to znášajú?Máte aj zálety alebo len kryté voliéry?
paraji
paraji (14 příspěvků) 07.01.2009, 20:21:19 xxx.xxx.217.166
Teda ja mám vonku andulky.Voda im pravidelne zamŕza a snažím sa im ju meniť tak často aby mali čo najdlhšie k dispozícii čo najmenej ľad v miske.Dnes som bol po dlhšej dobe v práci a tak ráno som im dal čistú vodu ale tá musela pri terajších teplotách byť celý deň zamrznutá.Keď som im dal popoludní novú vodu nemôžem povedať že by sa po nej nejak trhali.Dokopy ju ani nejak nezaujímala až na nejakú výnimku.Sice majú k dispozícii aj sneh ale nezbadal som že by ich tiež nejak zaujímal.Aké máte s tým skúsenosti?Je to závislé od druhu?Alebo všetky druhy prijímajú teraz málo vody?
paraji
paraji (14 příspěvků) 11.10.2008, 21:44:59 xxx.xxx.217.175
Zdravím,
čo sa týka veľkosti vtákov,bolo už popísané,že je to vplyvom priestoru a možnosti preletu a taktiež to ovplyvňuje aj krmivo.A to by ma zaujímalo najviac.S tým priestorom sa moc náprav robiť nedá.Buď ho človek má alebo nie.A preto by ma zaujímali nejaké konkrétne vaše skúsenosti ako vplýva kŕmenie na vaše odchovy.Čím kŕmite?čo je dobré?Aké ste urobili chyby?Aké suché kŕmenie?Ako moc vplýva na veľkosť papagájov máčané krmivo?A čo zelené krmivo?Ovocie,zelenina?
Ďakujem.