Aktuálně: 4 874 inzerátů175 141 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů
mastnacek
mastnacek (525 příspěvků) 30.05.2023, 13:20:53 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 30.05.2023, 13:16:19

megi, nic proti, ale co by treba na takovou akci rekli mistni majitele viz? 

Zamyslete se nad tim, nic proti vam ani chovuzvirat. Jediny co me se nelibi, ze tady jsou reklamy a je to prima konkurence ifauny. Mozna to je pravne v poradku, ale podle prava nekdy dostane pestitel travy vic nez vrah... vite jak to myslim?

 

všechna práva vyhrazena / zákaz kopírování veškerého obsahu webhostingové služby zajištuje webglobe.cz © 2006-2023 chovzvirat.cz

mastnacek
mastnacek (525 příspěvků) 30.05.2023, 13:13:24 xxx.xxx.0.1

Je hezke, jak jsou vsichni chytry jako radia a vycitaji sebereflexi a svedomi teamu ifauny a pritom by to u nich clovek pohledal marne. Roky jste tam stastne psali, plevelili citacema, plkama a fotkama o nicem, zdarma. Nezastavam si nikoho, ale, uz by to trosku chtelo vychladnout a ubrat plyn. Kdo jste kdy byl v podobny pozici jako team ifauny?  

mastnacek
mastnacek (525 příspěvků) 30.05.2023, 12:45:56 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Varaxi z 30.05.2023, 12:38:30

Varaxi, to zasadni, hledani nefunguje a nemuze. Protoze hlednai probiha nad databazi. To co mate je zrcadlo. Ale tlacitko hledat vyhledava dal na ifauna.cz, zkuste si to a podivejte se kam vas to presmerovalo v adresnim radku. Vy muzete pouze v pruzkumnikoj najet do slozky kde ma te zalohu a dat vpravo nahore hledat, to vam vyplivne seznam html souboru a pak jeden po druhym otvirate.  Pokud mate v systemu vypnuty indexovani, tak vam nebude fungovat ani ten fulltext. 

mastnacek
mastnacek (525 příspěvků) 30.05.2023, 12:25:01 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Varaxi z 30.05.2023, 12:13:55

Varaxi,  treba vam to osvetli megi, nebo pohledejte co tady k tomu kde psala. ja bych tohle nedelal. 

I kdyby nakrasne vas nikdo nehnal k soudu, tak je takova zaloha na dve veci. je potreba, aby to bylo vystavene jako "normalni" stranka. V tom co mate nelze hledat v poli hledat. Vyhledate si fulltextem cokoli, ale vyplivne vam to seznam html souboru. Chce to normalne oficialne mit export z databaze a prilohy. Prilohy zmensit o nejake to procento a provest import do redakcniho systemu. Zindexovat, aby se dalo vyhledavat. 

A pak mate dalsi vec proti tem kopii, malo kdo je poweruser, aby si to vubec umel stahnout a ulozit na disi. Nezrazuju vas od toho, sam si delam kopii pro strejcka prihodu, ale chce to mit tak, jak jsem psal.  Zadny partizansky akce.

mastnacek
mastnacek (525 příspěvků) 30.05.2023, 11:27:22 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Phorum z 30.05.2023, 11:21:29

Nevytvori, to je omyl. 

Facebook je drbarna, stejne jako cca 80% prispevku na ifaune nebo kdekoli. Opravdu cennych informaci je po skrovnu. 

Mam za sebou tenhle "uprk" jinak, muzu srovnavat chovani lidi. A jsou v podstate jen dve cesty kam se to pak vrtne. Pokud je kam, lidi se vrati zpatky, pokud neni kam, zustanou tam, kde se uhnizdili napoprve. jak jsem rek, nic proti tomuhle portalu, pro me to KO protoze nevidim moznost presunout archiv sem. Nic noveho se v chovech temer cehokoli nevyskytne a hledat je rychlejsi nez se ptat znova a znova dokola. Nejde me o propagaci malochovu jak si nektere ( hlavne nektere ) mysli. Slo me o ten archiv aby to nezmyzlo. No nic, nekdy je to hazeni chrachu, napiname usili timhle smerem.

mastnacek
mastnacek (525 příspěvků) 30.05.2023, 11:05:12 xxx.xxx.0.1

K cemu vsemu to bude, az zmizi aktualni verze ifauny s diskuzema. Plkat o blbostech lze kdekoli. Inzerovat lze kdekoli. Ale rychle najit odpoved na palcivej problem? Nebude kde. Varoval jsem, at si lidi rozmysli kam se vrtnou. Nic proti tomuhle portalu, ani omylem. Ale je to diky inzerci primy konkurent budou ifauny.  Takze moznost presunout sem jeji zaarchivovanou diskuzi = 0 a tim pro me vsechno konci. Na bezduche plkani je vhnodnejsi FB, tam nikdo prostor a vytizeni serveru neustalym citovanim a nahravanim obrazku z prochazek resit nemusi.

mastnacek
mastnacek (525 příspěvků) 29.05.2023, 19:10:31 xxx.xxx.80.12
Muzete prestat delat na ifaune kraviny s profilofkama apod? Nekdo se treba snazi i o neco konstruktivnejsiho nez jen o presun na jinou drbarnu.
mastnacek
mastnacek (525 příspěvků) 29.05.2023, 10:07:44 xxx.xxx.25.113
Kdyby cbovzvirat.cz nebyl i inzertni web, byla by tady jakas sance na presun diskuze z ifauny. A ted babo rad, jestli radsi hromadu informaci a komunitu nebo konkurovat ifaune inzerci. Ja to vidim celkem jasne.
mastnacek
mastnacek (525 příspěvků) 28.05.2023, 22:21:58 xxx.xxx.80.12
Koukam, tady se maze taky? Komu jsem slap na kuri oko? K nahlidnuti anglicka verze budouci ifauny. Moc tam toho nwchybi. V podstate je tam vse, co trochu na ifaune zilo. https://www.pets4homes.co.uk/
mastnacek
mastnacek (525 příspěvků) 26.05.2023, 15:48:12 xxx.xxx.0.1

Verim, ze sance na zachovani diskuze v plnem rozsahu je. 

Co by mohlo pohnout s teamem zodpovednym za zmeny by mohlo byt, kdyby si vsichni deaktivovali ucty. Ja jsem to uz udelal. Diskuze pak budou plny uzivatelu s deaktivovanym uctem. 

mastnacek
mastnacek (525 příspěvků) 26.05.2023, 12:45:05 xxx.xxx.0.1

Ja osobne nadeji neztracim. jeden odchod jsem si prosel, presne v tomhle duchu. Co potom zustalo? Sekce ovce a kozy na iFaune v troskach a jedno sice pekne, pratelske forum, ale s hrstkou lidi. Obsah, obsah, obsah. A jak uz jsem dneska nekde psal, ja nebudu tvorit novej, ale ten starej byl k nezaplaceni. U me osobne jsem se dost realizoval ve strihani rucnima nuzkama ( ovce, lamy, cokoli ). Na ifaune jsou i dva clanky. Az to zmizi, zmizi to z internetu uplne. Svoje stranky jsem zrusil. Cpat to sem nebudu.