Aktuálně: 4 506 inzerátů178 960 diskuzních příspěvků17 815 uživatelů
Neverend
Neverend (206 příspěvků) 03.10.2023, 23:20:12 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Rapotačka z 03.10.2023, 19:55:05

No když vidím Fialu jak vrtí ocáskem, že ti božští Američané nám vytěží Lithium..😀 Tak mě napadá spíš slovo “zaprodanec”. Takové třeba Švýcarsko by ocáskem nevrtělo a koukalo co z toho bude mít a čím víc tím lépe. Ovšem samozřejmě chápu, že Fialu s Pekarovou žene chorobný strach z Putina.😀 Po žních k Turkovi? 😀 Jsem zvědavý jak z toho Češi tentokrát vybruslí až to opadne.🙂

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 03.10.2023, 16:00:01 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 03.10.2023, 14:59:26

Do toho je houby i USA a přesto se angažovalo, investovalo milioný dolarů aby nakonec vyprovokovalo vpád Ruských vojsk na Ukrajinu.Ale špatné je Rusko,že?😀 Oni sice dělají to samé, ale USA osvobozuje a Rusko anektuje? 😀 Nedávno jsme osvobodili Afghanistan,heč.😀 Ani nechtěli, ale oni nevědí co chtějí a jen my víme co je pro ně dobré. Teď jsme se vrhli na Ukrajinu a potěš jí koště teda. Bez nás by Rusko nikdy na Ukrajinu nezaútočilo, ale my víme jak jim pomoci.😀 Rusko mělo do té doby výborné vztahy i s Německem( tak výborné, že vám Němci “stříleli” Ruský plyn s pořádnou přirážkou). 😀 Rusko by tedy zaútočilo na koho? Na NATO? 😀 Snad jste těm blábolům Fialovejm neuvěřila Assil.😀 Putin někomu vyhrožoval? Hitler ano a to dost důrazně. A co NATO? Neplánovalo náhodou útok na RF skrze Ukrajinu? RF to tak vnímala a bral na to někdo ohled? Běžte zkusit udělat politický převrat do Mexica a uvidíte jak pochodíte s USA.😀 Určitě do toho samozřejmě USA nic není, ale uvidíte jak rychle bude USA reagovat a vy se rána nedožijete.😀 Chápete mě? Takhle bude reagovat každá velmoc a kolem vlivu se točí svět.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 03.10.2023, 14:51:30 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 03.10.2023, 08:05:46

Tak to možná vám je jedno, ale mně tedy opravdu ne.🙂 Rozhodně nezapomínám kdo chtěl nabodávat rusky mluvící obyvatelstvo na nože a bezdůvodně napadat “vlastní lidi”. Taky kdopak podporoval Majdan finančně a jak se “vláda” dostala k moci.🙂 Kdybych byl blbej úplně, tak by mi to taky bylo jedno, ale RF dávala dlouho najevo svou nevoli a požadovalo neutrální Ukrajinu. Nikdo nechtěl slyšet a teď to odskáčete především vy ve východní Evropě. Znovu vám na sto procent mohu říct, že i podle dodávaných zbraní Ukrajině, není možné porazit Rusko. Jsou to zbraně a vybavení určené pro malé až střední konflikty.Konflikt to živí a prodlužuje, ale nic co by ohrozilo Rusko. Ono není divu když i nová anektovaná území chrání jaderný arzenál RF.Přes který prostě nejede vlak a všichni zainteresovaní vč. USA to moc dobře vědí. Čili dopadne to kolapsem Evropy a vy tomu ještě fandíte.😀 Fakt mi věřte, dostanete strašně naplácáno od USA. Tedy pardon, od RF.😀 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 03.10.2023, 14:32:12 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 03.10.2023, 02:58:03

Promiňte, to jsem nevěděl..😐 Upřímnou soustrast Fíkovnice.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 03.10.2023, 00:50:25 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 03.10.2023, 00:25:52

To se vám Fíkovnice vůbec nedivím že nemáte náladu..Takový člověk už by mezi normální lidi nestrčil ani nos. Buď doživotí nebo smrt. A to hlavně z důvodu ochrany případných jeho dalších obětí.😐 Ovšem vím jací lidé se budou vracet z války mezi civilisty a na Ukrajině bych nechtěl bydlet. Tam bude ještě dlouho po válce “nebezpečno”. 😐

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 02.10.2023, 16:58:56 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 02.10.2023, 11:11:36

Joo Assil, víme prd co za tím vězí a kdo na koho vlastně útočí. Potřeboval bych možnost cestovat časem, abych se mohl podívat na následné události pokud by Putin na Ukrajinu nešel.😐 Možná by to pro Evropu minimálně skončilo tragicky. Doufám že chápete kam mířím.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 29.09.2023, 14:57:52 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 29.09.2023, 09:22:08

Ruska bych se nebál že by něco začalo, ale aby to někomu náhodou nevyhovovalo jako že Rusko.🙂 Polákům zdá se již něco došlo..Nebo jim někdo napověděl? Když si Musk může telefonovat s Putinem a hned na to nechce už Starlink poskytovat net k vojenskkým účelům? Zajímavé souvislosti. Jinak samozřejmě první cíle před skutečnou invazí jsou satelity a opravdu bychom si už nikam nezavolali.🙂

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 27.09.2023, 14:20:49 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 27.09.2023, 11:08:47

A nebo mluví slušně a je taky v jádru zlý, závistivý a bůh ví co ještě. Za člověka vždy mluví činy a ne slova v jakékoli formě.🙂 Samozřejmě mnoho lidí dnes šíří  násilí na netu a metá silná slova v různých formách, ale ve skutečnosti by byl první kdo uteče.😀 Na těch diskuzích je plno virtuálních bojovníků a divím se, že Rus už není dávno poražen.😀 Asi to nečetl.😀😀 Proto jsem v klidu a ty výlevy ať už ze všech stran beru spíš komediálně než vážně a od těchto lidí nic vážného nehrozí.🙂

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 27.09.2023, 01:21:35 xxx.xxx.242.38

Já lidi podle vyjadřování netřídím. To už mě život naučil, že na toho největšího sprosťáka může být nakonec daleko větší spoleh, než na jakéhokoli ředitele zeměkoule co si myslí, že on sežral všechnu moudrost světa s pěti titulama.😀 Pár takových lidí jsem potkal z obou táborů a dojem psaného textu o člověku a jeho hodnotě nic nevypoví.🙂 Dokonce hodně lidských “šmejdů a odpadů" mívá výborné vystupování a psaný projev, ale uvnitř je zcela v rozkladu a není hoden ani odplivnutí.😐 Já jsem to snad někde musel číst nebo co? 😀

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 25.09.2023, 16:18:38 xxx.xxx.242.38

Já bych byl rád, kdyby zodpovědné majitele psů nechali napokoji a trestali tvrdě ty nezodpovědné.🙂 Je mi úplně jedno, co si který majitel psa myslí, ale ohlídat svého psa si musí bezpodmínečně. Jinak trest opravdu citelný a v případě ohrožení něčího zdraví či snad života rovnou kriminál. Prostě se s tím nemazat a ostatním budiž výstrahou pár vážně tvrdých trestů. Lidi jak se nebojí, tak se chovají jak stádo dobytka.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 22.09.2023, 21:57:06 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 22.09.2023, 21:12:34

“Za vším hledej peníze a nejdál dojdeš.”🙂 To víte Orinko, kdyby to například Pekarové zapalovalo jako vám, jistě by republika vypadala jinak.🙂 Ani nevíte jak mě mrzí celé to šílenství co se strhlo v Evropě kvůli “válce”. Marnost nad marnost. Stejně tak AFG..Tam přesně vidíte k čemu jsou války a údajné hodnoty za které mají lidé umírat.😐 Všichni ti mrtví a zranění jsou jen k tomu, aby nakonec AFG jednal s RF. Tak jsme je osvobodili..😐 Teď osvobozujeme Ukrajinu..Ta bude koukat brzo.😐

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 19.09.2023, 16:19:40 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 19.09.2023, 15:13:15

Ta hospoda u nás byla taky postavena podobným způsobem někdy v sedumdesátkách. JZD poskytlo vše podstatné a zbytek lidi udělali sami.Já si pamatuji svého dědečka, který v sedumdesáti byl schopen sám stavět kotec pro psa a to si vše sám připravoval, míchal,vozil do kopce a zdil.😀 Na té hospodě on nahazoval stropy a to ani nebyl zedník. Vše drželo a dílo ho přežilo. 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 19.09.2023, 15:04:31 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 19.09.2023, 13:48:33

Naše obec takhle spočítala,že i s dotací by je vyšla rekonstrukce místní hospody na víc, než bez ní. A to ještě vůbec nemáte jisté,že opravdu dotaci dostanete. Nejdřív musíte ze svého zaplatit projekt, potom si vezmete úvěr u banky (samozřejmě ne zdarma) a firmy jak cítí dotaci, tak proč bychom si od huby utrhovaly,že?😀 A už to frčí se vším všudy. No a nakonec se modlit, aby nebyl někde nějaký nedostatek a dotaci jste skutečně dostali.🙂 Jinak máte krásně zadluženou obec a starosta dostane do držky i se zastupitelstvem, protože obec nemá ani na veřejné osvětlení.😀 Jsem viděl revizní zprávu  elektro původně “na dotace”. Hlavně ta cena byla čtyřnásobná oproti “našemu revizákovi". Práci čest a zatracena budiž zahálka.😀

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 18.09.2023, 22:14:37 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 18.09.2023, 19:54:46

I to zateplení má své meze.. Zateplíme a zdraží topení. Víc zateplíme a víc zdraží.😀 Je to kolotoč na jehož konci v obýváku někdo kýchne a ráno jsou všichni nemocní. 🙂 Já na to pohlížím ale trochu jinak. Pokud mi vláda nebo vůdce (či jak tomu nadávat) nezabezpečí dobré podmínky pro život, tak je mi úplně fuk jaké důvody k tomu má. To je jeho starost a jeho práce za kterou je královsky placen. Od toho ho platím,ne? 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 18.09.2023, 14:43:09 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 18.09.2023, 13:51:18

Dotace jsou další zdanění chudých ve prospěch bohatých.🙂 Zní to neuvěřitelně, ale když tak vysvětlím.😀