Aktuálně: 4 761 inzerátů176 550 diskuzních příspěvků17 781 uživatelů
Neverend
Neverend (206 příspěvků) 24.10.2023, 21:56:25 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 24.10.2023, 21:45:20

To už nejde spravit Doron..😐 Nemám tady už co dělat a lidi zde už se mi “zhnusili”.Já jim taky samozřejmě. Tedy až na pár výjimek.Mám i problémy s českým jazykem. Kolikrát napíšu věci úplně jinak než myslím. Pak koukám na tu odpověď a lovím v překladači.😄 Opravdu jen smazat účet a mizím.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 24.10.2023, 21:28:56 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 24.10.2023, 21:18:48

Doron jste moc hodná a vážím si moc vaší prosby,ale mně ty vtipy vážně připadají hrozně suché a dětinské.😀 Jinak ve skutečnosti bych rád smazal ten účet,ale pořád se k tomu nikdo nemá a tak mi zbývá už jen jednoduše likvidovat diskuzi až dosáhnu svého cíle. Jestli ne,tak to se mají diskutující na co těšit.😀

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 24.10.2023, 21:23:05 xxx.xxx.242.38

Mám takovou otázku či hádanku,ovšem velmi pochybuji,že ji zde někdo “dá”. Ale zkusím to: Sedím v křesle na zahradě,sluneční paprsek dopadá pod úhlem čtyřicet pět stupňů na mou hruď a odráží se od hladiny bazénu pod úhlem dvacet sedum stupňů. Kolik je hodin? Rozsah přesnosti dáme deset minut.🙂

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 24.10.2023, 16:39:40 xxx.xxx.242.38

Je zajímavé,jak se lidi dají snadno ovládat a přitom celkem vzdělaní snad se slušným IQ. 🙂Já k těm obrázkům nic moc nemám,ale uvědomuji si velmi dobře mnoho jiných skutečností. Všechny války vypadají stejně a pilot bombardéru nikdy nevidí na koho ty bomby padají.😐 Dělostřelec nevidí kam přesně dopadají granáty a koho trhají na kusy. Ženy,děti,staré lidi. Tady opět zabíjí válka jen to vidíte zblízka. Humus,co? Dělejte vše pro to aby nedorazila k vám. Budete tam totiž ležet vy a vaši blízcí.😐 V tom lepším případě tedy mrtví.😐

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 24.10.2023, 14:23:02 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele zbynek z 24.10.2023, 07:34:37

Popravdě minulé dny to tady bylo horší než na novinkách.cz.😀 Jenže dámy si budou muset sami také šáhnout do svědomí a přečíst si své reakce. Sprosté,urážlivé a zcela neodpovídající jejich “údajné” úrovni. Je zajímavé,že ostatním se ani tak nezdálo že bych až tak něco strašného řekl. Mám proto návrh jak to řešit aby k takovým incidentům nedocházelo či aby porušování pravidel bylo po zásluze “odměněno”. Taky bych rád aby chov zvířat byl místem lepším a s lepší atmosférou než jiné weby, ale vyjádřit se k něčemu a hned dostat nálepku “ubožáka” či “zrůdy” není jistě nikomu příjemné.Bohužel nedivím se že už bylo několik žádostí o smazání účtu. Urážky a zesměšňování přeci patří mezi porušování pravidel.Očekával bych po mé omluvě i omluvu odbjistých “inteligentů”. Asi marně,co? 😀😀

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 24.10.2023, 14:01:46 xxx.xxx.242.38

Ježiš oni se tu ještě vztekaj.😀😀 Já se odmítám bavit s takovými sprosťáky nevychovanými a ne vy se mnou. Si to přečtěte někteří po sobě. Čuňata, kam se hrabou novinky.cz. A hraje si to na honoraci. Vy už na mě nereagujte. Bohatě si vystačím s pár těmi slušnými tady a zbytek ať si vypláchne hubu. V minulých dnech ten průjem slovní musel zanechat jisté stopy. 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 24.10.2023, 01:38:58 xxx.xxx.242.38

Tak ruším žádost o mazání svého účtu po přečtení vlákna a výplodech zdejší “honorace”.😠 Účet nerušit a soukromě přijdu asi s nabídkou jistou. Díky. 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 24.10.2023, 01:32:55 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 24.10.2023, 01:22:55

Doron já si to teď taky přečetl celé a jako milé dámy se tam chovají jak desetileté holčičky a ještě k tomu sprostě,urážlivě a prostě jak dobytek. Čili omluvy zpět, jen Fíkovnice samozřejmě,zrušit žádost a asi nabídnu službu adminovi. To je strašná žumpa to číst po vás..😠

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 24.10.2023, 00:34:01 xxx.xxx.242.38

Dodám,že jsem se chtěl s několika lidmi sejít a vyvrátit prý údajné lži. Jinak od dob ifauny jsem žádný ze svých názorů nezměnil. Jen prostě nefandím dostihům jako většina, hnusí se mi koňský salám a ifaunu a chov zvířat mám spíš jak chat než diskuzi. Kdysi jsem na Ifauně měl tendence navazovat kontakty i v soukromých zprávách, ale to mě pak rychle přešlo. Nebudu vysvětlovat proč. Naivní blbec u koníšků a s plnou peněženkou. Takhle mi to tehdy vysvětlila oška z hřebčína na otázku zda je to dobrý nápad.🙂 Dokonce mě zklamala i jedna paní co pod rouškou přátelství a pochopení se nakonec vybarvila a chtěla mi akorát vecpat koně co nevěděla kam s ním.😐 Tam se děly věci na Ifauně.😀 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 24.10.2023, 00:04:00 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 23.10.2023, 23:36:36

Sám přiznám,že jsem se choval velmi necitlivě k děvčatům co prožila velmi nechutný zážitek. Ono ve skutečnosti se ve mě probouzely také ošklivé vzpomínky a uvědomuju si dobře,že dámy si akorát znovu tímto popisem událostí přivodí znovuoživení situce ve které se ocitla kdysi.😐 

Jenže nenapadlo mě nic lepšího než strhnout pozornost jinam,vtip neuspěl( samozřejmě k tématu) a hned se pustily do mě. Jenže pořád pokračovaly v tématu znásilnění a tak jsem jim napsal že jim to nevěřím. Že jsme na anonymní diskuzi a takový věci. No a to je vlastně konec. Začalo to nenápadně Cimickým a teď jsem já “to” místo “ten”. To je asi vše 

Doron moc mě to mrzí a teď jen bojujeme společně o smazání mého účtu. 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 23.10.2023, 23:22:55 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 23.10.2023, 23:14:20

Balu prosím vás nepleťte se do toho. Jen bych si to rád s Fíkovnicí prostě trochu vysvětlil. Nic víc a vím že tohle je konec definitivní. Nic a nikdo vás neopravňuje říkat Fíkovnici co má nebo nemá dělat. Je dospělá a sama se rozhodne,děkuji.