Nahlásit problém

Narazili jste na webu na nějaký problém, něco nefunguje nebo si myslíte, že je něco špatně? Využijte prosím tuto diskuzi. Vše se budu snažit co nejdříve opravovat.

neregistrovaný Jarda neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživetele raven_kix z 05.01.2014, 20:00:00

Neustále naskakuje . tato stránka neodpovídá. Jsou potíže s zobrazením. Jinak má lepší úpravu a je přehlednější

Odpověď na příspěvek uživetele Jarda z 13.01.2014, 18:46:22

Dobrý den, pošlete mi prosím na info@chovzvirat.cz verzi vašeho prohlížeče. Stránka neodpovídá může být chyba prohlížeče, serveru nebo vašeho připojení. Děkuji.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný

Dobrý den. Prosím, velmi prosím o zavedení možnosti vymazat celý napsaný příspěvek nebo opravit svůj napsaný příspěvek. Stává se mi totiž, a velmi mne to mrzí, že po kliknutí na červené tlačítko "přidat" se můj příspěvek proti mé vůli objeví v diskusi DVAKRÁT. Dnes jsem požádala manžela, aby na "přidat" kliknul on, avšak stejně se příspěvek objevil dvakrát. Jsem už starší osoba, někdy dodatečně ve svém příspěvku objevím chybu, a nemohu ji opravit.

neregistrovaný Soňa neregistrovaný

Dobrý den,

zepomněla jsem přihlašovací údaje a potřebuji smazat inzerát. Využila jsem tlačitka zapomenuté heslo a když zadám email, na který mi chodí odpovědi na inzerát (z toho usuzuji, že jím jsem se registrovala a žádný jiný nemám), hlásí mi to neplatný email.

Předem děkuji za pomoc.

Dobrý den,

ať už jste vložila inzerát jako přihlášený či nepřihlášený uživatel, máte možnost jej smazat na stránce Moje inzeráty. Na této stránce je také odkaz pro zaslání zapomenutého hesla k inzerátu.

Pokud jste tedy heslo  zapomněla, proveďte tento postup:

  1. Na stránce pro zaslání hesla k inzerátu vyplňte svůj e-mail a klikněte na odeslat.
  2. Následně vám přijde heslo na vaši e-mailovou adresu.
  3. Toto heslo i s e-mailovou adresou vyplňte na stránce Moje inzeráty.
  4. Ihned se vám zobrazí všechny inzeráty, které jste vložila pod zadanou e-mailovou adresou a budete mít možnost je aktualizovat, upravit nebo smazat.

Pokud byste měla i poté s něčím problém, tak nás kontaktujte a my vám ihned pomůžeme.

Hezký den, Lubomír Pokorný

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
raven_kix:

Narazili jste na webu na nějaký problém, něco nefunguje nebo si myslíte, že je něco špatně? Využijte prosím tuto diskuzi. Vše se budu snažit co nejdříve opravovat.


Nejdou soukromé zprávy, jste tu ještě? A taky vkládání profilových fotek a příspěvků blbne.

Na FCB mají poslední příspěvek před 2 lety (chovzvirat).

Těžko říci, jak to funguje tady na webu. Osobně to moc optimisticky nevidím. Ale třeba budeme mile překvapeni. Já jen aby to někteří automaticky nebrali jako plnohodnotnou náhradu. A když vidím ty požadavky hned (fotky, zprávy, smajlíky, palce nahoru), tak bych se nedivil, kdyby honem nikdo nezačal skákat, jak někdo pískne. Já vím, že je to pro vás důležité. Součást. Ok, ano, jistě. Ale pochopte - všude se to ruší. Všude. A tady čekáte zdarma co? Nečekejme raději nic, uskromněme se - a třeba budeme mile překvapeni. 

píší, že webhostingové služby nějak do 2023

tak to zde třeba jede čistě samospádem a letos bude utrum....?

poslední článek z r. 2021.....

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Jak b se dali autoři kontaktovat? je to pro ně velká příležitost

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Jestli se ifauna rozpadne, tak tohle má potenciál ji nahradit, ten styl zobrazování příspěvků a hlavní lišta, uskupení, všechno má dost podobný systém jako ifauna.

Při troše změn by jí to mohlo dost přiblížit. Z původní ifauny se mezitím stane řadová inzerce na štěňátka a upadne v zapomnění.

Ano, znám dojezdy takových fór osobně. Diskutovat se tam stále dá. Ale když se třeba vyčerpal limit pro počet nových přezdívek, tak už se nikdo další nemohl registrovat. A tady někdo chce někomu něco sdělit a nevydrží ani 40 minut. To je pak těžké, adm,inistrovat. To by nechtěl dělat nikdo. 

Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 12 (celkem 12)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie: