Aktuálně: 4 960 inzerátů174 206 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Nahlásit problém

Anonymní (neregistrovaný) 24.09.2023, 16:59:06 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele acher z 24.09.2023, 16:56:10

Za to opět mohu já takže omluva Acher. Jsem napnut jestli se přijde čím by to mohlo být ( dlouhodobější problém ).

megi-the-pes
megi-the-pes (2210 příspěvků) 24.09.2023, 17:08:58 xxx.xxx.61.17

Ten problém je v tom, že nevíme, jaký prohlížeč v jakém systému používáte, člověče s xxx.xxx.120.185. Takže to nikdo nevyřeší. 
Různí lidé tu i zkoušeli z mobilů (já i z hnusného iPhonu s docela novým iOS a systémovým prohlížečem, nějaký Safarihnusný) a různých desktopových prohlížečů, abychom teda ověřili, kde to jde a nejde. Jsou tu lidé i ze starých verzí (Firefox a Chrome starodávné verze z Win 7 64bit) a problém (až na to přihlášení teď pár dní, ale trvalé, zdá se, docela problém řeší) nemají.
Tak až adminům sdělíte, co používáte, tož sa možeme pohnut dál.
A mají neděli, to je volno.
Téma “svaz” vidím na první straně v přehledu všech diskuzí (nemám vybráno nic), a to jsem tam nikdy nebyla… 
Já vám nevím… to bude asi znamení.
 

XY. (neregistrovaný) 24.09.2023, 17:29:48 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 24.09.2023, 17:08:58

Děkuji že jste přišla a vážím jsi toho.  Používám Chrom a i zkušebně Seznam . A to že je neděle vím a pro mě mrzí že muži Zbyněk kůli mě pracovat.

XY. (neregistrovaný) 24.09.2023, 17:49:41 xxx.xxx.120.185

* musí

Já napíši do tématu a dám odeslat. Nezobrazí se to tam poté jen celé se to hodí jako první příspěvek v celé diskuzi ( drůbež,nebo celek). A paní Pokorní to řeší ale já bych jim moc rád prostřednictvím Vás pomohl dobrat se k úspěchu.

JardaPecival
JardaPecival (346 příspěvků) 24.09.2023, 18:56:07 xxx.xxx.228.63
XY.:

Já se tam snažím přispět tak proto !


Tenhlenc diskuzní systém je chytřejší, než jsme si mysleli. Automaticky vyhodnotí hodnotu vkládanýho příspěvku a podle toho určí pořadí zobrazení tématu 😄 Za mě OK 😄

XY. (neregistrovaný) 24.09.2023, 19:55:40 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele JardaPecival z 24.09.2023, 18:56:07

🤔 no u Zabíjení slepic to byl problém když jsem chtěl reagovat na vás. Že by tedy na vaši úvaze bylo něco pravdivého ?  Moje příspěvky se tam ale vůbec nezobrazí. Ale nevzdám se své jsi k tomu řeknu na 5. se mi to snad již konečně podaří . Vás bych o to ochudit nechtěl 😆.

A Pokorný držím palce ať to zdárně vyřeší.

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
24.09.2023, 20:06:35 xxx.xxx.230.164

Dnes jsem ten inzerát vytahoval z poslední strany celkem 3x. Je to jak píše megi, dělá to jedno konkrétní zařízení nebo prihlížeč.

XY. (neregistrovaný) 24.09.2023, 20:09:50 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele zbynek z 24.09.2023, 20:06:35

Tak jsi dejte prosím ještě jedno repete. Zase jsem to zkusil 😆 opravdu dnes na posled . A mezi příspěvky je cca 2 min sem v pohodě a tam to prostě nejde .

XY. (neregistrovaný) 24.09.2023, 20:21:00 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele zbynek z 24.09.2023, 20:13:29

A je to můj dlouhodobý problém a nechá se s tím něco dělat ? (Předtím jsem měl podezření že v tom máte prsty vy ) ale to se mi teď již celkem objasňuje že tomu tak nebude 🙂.

megi-the-pes
megi-the-pes (2210 příspěvků) 24.09.2023, 22:06:38 xxx.xxx.61.17

Tak co teda máte? Chrome a Seznam dělají úplně to samé? Podíval jste se na jejich verze, jsou aktuální? Vyhodil jste cookies? V nich je velký problém, pamatují si i to, o co je nikdo neprosil, takže se furt vrací na stejné  místo a to místo obsahuje chybu… Taky se zkuste připojit jinde k wifi, tady jste pořád pod jednou IP, takže doma stále? Nebo data? Aktualizovat telefon; vše, co k aktualizaci nabízí, aplikace, všecko… Až bude aktualizovaný tel., stáhněte si nový prohlížeč, třeba Firefox. Pak sem přijďte, zkuste nepovolit cookies (pokud to přes ten nápis zde bude čitelné) a nevyplňujte žádné jméno a založte téma. Když to klapne, zkuste přidat příspěvek do nějakého tématu na první straně. A pak třeba vložit inzerát. Postupně, pomalu a pište si výsledky, ale přesně, nebo printscreeny dělejte, pište si to, vkládejte do Wordu, pak to adminům pošlete vcelku… oni se jinak admini nehnou, když mají půl informací, to zas musíte pochopit Vy. A taky můžete použít jiný telefon (a zas zjistit verzi prohlížeče
 https://blog.webtech360.com/cz/internet/jakou-verzi-google-chrome-mam/88860552) na vaší wifi, esi to bude dělat to stejné. Nezapomenout po aktualizacích restartovat tel. …osobně bych restartovala i modem… vytáhnout ze zástrčky (elektřiny), chvíli počkat, zas zapnout… máte nějak záhadně dlouho stejnou IP, takže bych se nakonec zeptala poskytovatele, zda nemám nějakou natvrdo IP a jak dostat jinou; dynamickou; mění se občas, Vaše IP je furt stejná, třeba je i tam nějaký trabl. 
Aktualizovat vše, restartovat, jiná wifi, jiný telefon, nevyplňovat nic, založit téma, přidat jinam příspěvek.
Přeju moc hezký večer. 🙂

Skeeve
Skeeve (118 příspěvků) 25.09.2023, 07:31:16 xxx.xxx.106.71

Já mám ještě dotaz - je možné udělat sekci Moje inzeráty v profilu, aby měl uživatel jasný přehled, mohl je utlumit, obnovit, smazat jaksi centrálně? Díky moc

Edit - aha, ono to tam je, nenašel jsem to prvně 

kometa
kometa (4195 příspěvků) 25.09.2023, 10:21:43 xxx.xxx.224.101
megi-the-pes:

Tak co teda máte? Chrome a Seznam dělají úplně to samé? Podíval jste se na jejich verze, jsou aktuální? Vyhodil jste cookies? V nich je velký problém, pamatují si i to, o co je nikdo neprosil, takže se furt vrací na stejné  místo a to místo obsahuje chybu… Taky se zkuste připojit jinde k wifi, tady jste pořád pod jednou IP, takže doma stále? Nebo data? Aktualizovat telefon; vše, co k aktualizaci nabízí, aplikace, všecko… Až bude aktualizovaný tel., stáhněte si nový prohlížeč, třeba Firefox. Pak sem přijďte, zkuste nepovolit cookies (pokud to přes ten nápis zde bude čitelné) a nevyplňujte žádné jméno a založte téma. Když to klapne, zkuste přidat příspěvek do nějakého tématu na první straně. A pak třeba vložit inzerát. Postupně, pomalu a pište si výsledky, ale přesně, nebo printscreeny dělejte, pište si to, vkládejte do Wordu, pak to adminům pošlete vcelku… oni se jinak admini nehnou, když mají půl informací, to zas musíte pochopit Vy. A taky můžete použít jiný telefon (a zas zjistit verzi prohlížeče
 https://blog.webtech360.com/cz/internet/jakou-verzi-google-chrome-mam/88860552) na vaší wifi, esi to bude dělat to stejné. Nezapomenout po aktualizacích restartovat tel. …osobně bych restartovala i modem… vytáhnout ze zástrčky (elektřiny), chvíli počkat, zas zapnout… máte nějak záhadně dlouho stejnou IP, takže bych se nakonec zeptala poskytovatele, zda nemám nějakou natvrdo IP a jak dostat jinou; dynamickou; mění se občas, Vaše IP je furt stejná, třeba je i tam nějaký trabl. 
Aktualizovat vše, restartovat, jiná wifi, jiný telefon, nevyplňovat nic, založit téma, přidat jinam příspěvek.
Přeju moc hezký večer. 🙂


Já jsem teda počítačový blb, takže co píšete je pro mě svahilština.

Ale mám taky stále stejnou IP adresu, už léta, přesněji řečeno dvě - doma a v zaměstnání a potíže nemám.

XY. (neregistrovaný) 25.09.2023, 11:30:33 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 24.09.2023, 22:06:38

To co píšete do jisté míří vím a znám. Spíš mi vrtá hlavou proč se tak děje 🤔 a pokud nejsem sám tak jak to vyřešit.  Proto se ptám i kolik lidí používá PC a kolik mobil ( tam chyba také nebude ). ,,A ano já píšu i anonymně jsem na tolik znám že jsi to mohu dovolit 😄" . Jsou prostě témata v průběhu času (působení na chovu ) kam přispět nemohu a další kam když přispějí hodím je na poslední stranu bez mého příspěvku . A do jiného téma jsi můžu dá se říct ihned si postěžovat 😀.

A ano chtěl bych stránku kde budou fajn lidé a bude  bezproblémovej jejich chod. A budou nadále rozvíjet prvotní myšlenku autorů a to chov zvířat . A vše co k němu patří + - .

XY. (neregistrovaný) 25.09.2023, 11:34:46 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele XY. z 25.09.2023, 11:30:33

Za mě je spíš chyba na jejich straně ale kde zatím nemáme tušení .Proto jsem Vás Megí požádal o radu a nápad jde by mohl být zakopaný pes .

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 25.09.2023, 11:51:49 xxx:xxx.b1e5:956d

Na telefonu pouzivat Chrome, na PC Firefox. To me fungovalo pri phpbb. Vubec neplati, ze kdyz neco jede v PC verzi prohlizece, ze to stejne tak pojede na telefonu. Klidne to muze byt i verzi androidu, iOS apod. 

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
25.09.2023, 12:09:31 xxx.xxx.40.76

Ještě je záhada, že v tomto tématu Nahlásit problém se to nikdy nestalo, ikdyž sem píše XY. často, a ve dvou tématech v drůbeži (zabití drůbeže a výhody svazu) se to děje pravidelně.

megi-the-pes
megi-the-pes (2210 příspěvků) 25.09.2023, 12:27:51 xxx.xxx.61.17

Jasně že android a verze prohlížeče (na čtyřku nový chrome nedám) + doplňky.
Ale dokud to takto postupně nevyřadí, tak se ničeho nikdo nedobere.
Drůbež je až další v tom stromu, ne? 
Nejdřív je “diskuze” na hl. stránce, obecná,
ale drůbež je o stupeň dál, musí se rozkliknout.
No a tam pak taky záleží, jaké “klávesy” použije. Klik zpět, znovu načíst, …
nikdo nevíme, co mačká, kudy tam chodí, zda už ty cookies konečně vymazal. Kudy sem chodí, kudy chodí do drůbeže?
Já napíšu “c” do adresního řádku a vyberu centrum.cz, nebo chovzvirat.cz - tak si mě gůgl pamatuje. Někdo má zástupce na ploše. Někdo záložku. Ta záložka už v sobě může mít tu chybu; nějaká špatná cesta sem. Co já vim.
Takže bych dala anonymní okno, nebo aspoň se do prohl. nepřihlašovat, úplně nový a jiný prohlížeč a zkusila jít do drůbeže (a jiné sekce fungují, jiné zvířecí sekce???).
Drůbež je jinde než tato diskuze, tato je hned první, základní. Drůbež je jiný level.

XY, pokud nezačnete z čisté vody a postupně si psát, co to dělá, tak smůla. Leda že mi půjčíte svůj telefon. To asi nechcete, co. Tak začněte dělat přesně to, co Vám tady IT odborníci říkají. (Já nejsu kodér, nic o tom nevím, ale umím spravit plno věcí, minimálně stáhnout ten nový prohlížeč, kde není žádná historie, doplňky a nastavení, že…)
Když nekonáte, tak si nestěžujte.
 

XY. (neregistrovaný) 25.09.2023, 12:32:51 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele zbynek z 25.09.2023, 12:09:31

Nechci vás opravovat jak ve škole ale i u Nahlásit problém se to stalo zmizel z hlavních témat . Ale v sekci  ostatní je to připíchnute špendlíkem takže tam to až na konec nepochodovalo. ( A celkově jsem nebyl ještě tak znali takže všechny témata jsem nezkouknul jestli to bylo na prvním místě [úplně vzadu]  ).

Do výhody svazu jsem nepřidal ani řádek zatím . U zabíjení slepic mi to již nějaké do moudro napsat pustilo 😄.  

PS: Viděl bych to i sebe :  Jo vy jste hacker? Né de.il 🤣😂.

XY. (neregistrovaný) 25.09.2023, 12:46:54 xxx.xxx.120.185

Teď se Megí můžete přesvědčit kde to téma je na vašem PC.  Zbyněk ho vrátí to má zmáknuty 🙂.

( Stejný postup jako píší příspěvek sem ).


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.