Aktuálně: 4 535 inzerátů178 235 diskuzních příspěvků17 805 uživatelů
Dagmys
Dagmys (25 příspěvků) 02.06.2009, 12:40:10 xxx.xxx.154.90
Oskar je bohužel tedy pozitivní na PBFD. Zatím žije,ale jeho stav momentální je, že nejí ,nepije-je tedy krmen mnou,zhoršil se mu dech a celkově je slaboučkej. To jen pro ty co budou mít někdy stejnej problém a stejné příznaky.
Dagmys
Dagmys (25 příspěvků) 31.05.2009, 14:46:13 xxx.xxx.154.90
Dobrý den. K těm bylínkám a různým radám co přidat na imunitu a podporu jater,bych možná měla ještě já dodat,že jsem jen tak ze zoufalství našemu Oskarovi začala dávat kořen pampelišky rozmixovaný s šípky a tím ho krmím. Co mě k tomu vedlo? Šípky mají hodně vitamínů a pampeliška-(to jsem někde slyšela,že koza nemá rakovinu z důvodu žraní pampelišky.)Tak jsem to začala dávat. Ted jsem mrkla na pampelišku do bylinek a on kořen je fakt dobrej na funkci jater. Co vy na to ?
Dagmys
Dagmys (25 příspěvků) 30.05.2009, 20:49:22 xxx.xxx.154.90
Paní Svobodová-ORINA.
Nemůžete napsat email-mám tolik otázek,že bych popsala hodně stránek. Ted snad jednu-přežil,nebo zemřel? Co další papoušci,měla jste doma ještě nějaký? Já ano v jednom pokoji -v jiné kleci . Jsou to zatím holátka a vyšetření nemá zatím smysl,říkal pan doktor. Můj email Dagmys.H@seznam.cz Díky D.
Dagmys
Dagmys (25 příspěvků) 30.05.2009, 17:06:48 xxx.xxx.154.90
Mám dotaz,máte někdo zkušenosti s touto nemocí u žaků.
Mám doma žaka ,narozeného 29.1 2009 ,koupila jsem ho jako 2měsíčního a chvilku si ho doma sama dokrmovala. Neměl vyšetření,byl moc malinkej. Před dvěma dny jsem na něm pozorovala ,že nejí a není komunikativní,nedožaduje se puštění ven z klece a nekřičí.. Druhý den jsem jela za panem doktorem Tukačem a ten nám zdělil,že Oskar ma cirkovirus a nevypádá to podle krve VŮŮŮBEC dobře. Moc jsem pana doktora nevnímala pro slzy a tak vím jen ,že neměl asi pohyblívé bílé krvinky a to dosti . Dal nám sice antibiotika- NOROCLAV na 5 dní a na imunitu-IMUNOGLUKAN. A řekl ,že asi než příjdou výsledky krve na PFDV v úterý bude Oskar mrtvej----,ale že je možné,že se z toho dostane a bude mu lépe,pak bude nosičem této hnusné nevyléčitelné nemoci.Dnes je sobota , Oskar zatím žije,dokonce vyleze ven z klece,sedí na bydílku-- ovšem nekomunikuje s nama moc. Zobne do oříšku a to je vše. Musím ho tedy krmit. Chci Vás poprosit --máte někdo zkušenosti ??????? Neposílejte odkaz na nějaké stránky,ty mám už všechny prostudované ,zajímají mě Vaše zkušenosti a nazory . Ty se cení nejvíc. Díky D
Dagmys
Dagmys (25 příspěvků) 28.05.2009, 23:41:29 xxx.xxx.154.90
CHováte někdo tyto papoušky? Můžete popsat povahu,čím krmíte, a vůbec všechno co by mohlo zajímat začínajícího chovatele těchto papoušků.Ona každá rada a postřeh cizího člověka je super. A pokud máte foto svého miláčka,nebo chovu budu vděčná za fotečku. Diky a hezký večer Dáša