Aktuálně: 5 592 inzerátů168 288 diskuzních příspěvků17 658 uživatelů
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 25.08.2011, 00:21:19 xxx.xxx.226.3
Tak koukám, že se jediná flákám poslední dobou s foťákem? Nebo nemáte náladu lidičky? U andul skončila sezona, u křepelek pokračuje přirozený odchov..včerejší vylíhnutí čmeláčci, tentokrát tři.
Obrázek
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 23.08.2011, 16:01:25 xxx.xxx.226.3
4 Jájina: to je mi jasné, že souhlasit nemusíte.Každý máme zkušenost jinou.Někdo na ni celoročně "umírá", někdo ji zpacifikuje do snesitelné míry ,někomu příznaky zmizí úplně. Jen jak jsem psala, je škoda, že to odnáší zvířata.Většinou okamžitě, hned.
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 23.08.2011, 15:28:40 xxx.xxx.226.3
Aerforce: ano, nemám.Zkouším, co to udělá.Ta poslední fotka by měla být kobalt, ale teď jsi mě tak zaskočil, že si nepamatuji, zda je to skutečně on.Protože při focení mi tam pozoval kobalt i tyrkys.Ale vidím to na horní: tyrkys, dolní kobalt:-)) Mají každý jinou kresbu křídel.
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 23.08.2011, 13:27:43 xxx.xxx.226.3
4 Jájina: alergie se dá léčit, nebo chcete-li potlačovat nejen léky, ale i právě střetem s alergenem. Pokud se alergenu střežíte jako oko v hlavě pak právě "potkání se s ním" je pro vás hrůza . V mnoha případech bylo dokázáno, že pokud člověk překoná první fázi alergie ( a je schopen psychicky tyto příznaky zvládnout),pak nastává jakési "smíření" organismu s tímto vetřelcem a příznaky ustupují a mnohdy i odeznívají.Neříkám, že zmizí úplně,ale jsou tak nepatrné, že stačí lehká "udržovací" kůra. Proto mě kolikrát hodně mrzí, že lidé zjistí, že mají alergii, rychle se zbaví zvířat a začnou se cpát zyrtekem apod . a nemají moc chuti to řešit jinak. Vím o čem mluvím, jsem alergik na seno a jen díky vytrvání u koní, jsem ji potlačila do rozumné meze. Krom toho u nás v rodině máme alergiky na prach,pyly a zvířecí chlupy. Vše se dá zvládnout, tedy pokud nejde o vážnou, život ohrožující a zajetou a letitou alergii.