Aktuálně: 4 984 inzerátů174 041 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů
cubino
cubino (3 příspěvků) 10.08.2009, 16:54:56 xxx.xxx.98.235
Přes víkend jsem nějak zapomněl napsat..Takže v pátek jsme navštívili veterináře a ten mu vyrthl z nozdry ten výrustek. Řekl, že s největší pravděpodobností to bylo způsobeno roztoči a předepsal Framykoin na promazávání..Není to atb léčba, ale prý je dost mastný, proto i vhodný na vyhubení roztočů. Teď po dvou dnech to začíná růst znovu a já nevím, co s tím. Od toho pátka, co mu to trhal, tak mu to dost nateklo. Přidávám foto, ale je to dost nekvalitní snímek z mobilu..Navíc se mu začíná ucpávat i druhá nozdra a obávám se, aby se neudusil.
Obrázek
cubino
cubino (3 příspěvků) 06.08.2009, 17:43:07 xxx.xxx.98.235
Tak to nerad slyším, nicméně děkuju mockrát za radu. S veterináři nemáme v rodině moc dobré zkušenosti. Obvykle k nás vždycky odflákli, takže doufám, že teď tomu bude jinak. Ještě jsem si něco přečetl o vápence a myslím si, že podle symptomů by tohle mohlo být její rozvinutější stádium. Ještě jednou děkuji za radu.
cubino
cubino (3 příspěvků) 05.08.2009, 14:39:54 xxx.xxx.98.235
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu. Naši andulce jsou asi čtyři roky. Již odmalička má problémy s ucpáváním nozder, což když jsme promazávali krémem, zmizelo. Teď ovšem trpí tím, že jednu nozdru má úplně ucpanou a ní z ji vyrostla kulička podobná barvě ušního mazu u člověka. Celkově se to projevuje zvýšenou únavou a občasným sípáním. Lze to nějak řešit? Potírat nějakým olejem nebo podobně? Je možnost nějaké prevence? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem, Kuba