Aktuálně: 4 679 inzerátů176 944 diskuzních příspěvků17 789 uživatelů
LOTUS
LOTUS (5 příspěvků) 16.05.2010, 20:34:06 xxx.xxx.183.230
Nedá mi to a musím říct také svuj názor.Já nejsem žádný velký chovatel,mněl jsem vždycky jen pár ptáku pro radost a nikdy jsem žádného neprodal.Hned jak se tady někdo zeptá na cenu tak ho uspěšně začnete kamenovat.Já si myslím že pokud chce někdo chovat ptáky pro radost tak at si je chová a pokud je chce chovat na kšeft,tak v tom také nevidim nic špatného.Pokud se o ně správně stará a ptáci nestrádají tak je podle mě vše v pořádku.To by jsme mohli začit kritizovat všechny chovatele co prodávají,štěnata,rybičky,hadi,ovce a já nevim co všechno.Pokud někdo chová ptáky jako podnikatelský záměr a prodej ho živí,tak je docela logické že se zajímá o cenu.Já v tom prostě nevidím nic špatného.Kdyby nikdo neprodával,tak kde by jsme ty ptáci brali?Ted mě mužete kamenovat. Honza
LOTUS
LOTUS (5 příspěvků) 14.05.2010, 22:46:10 xxx.xxx.183.230
No nevim,pokud bych to svařoval tak asi z jeklu 40x40 a metr tohoto jeklu u nás stojí 58 kč,ale bylo by to určitě pevnější.Docela si nedovedu představit že bych ty alu profily rozřezal na metrový kusí a pak to spojoval těma spojkama.To se musí kroutit jak had,myslim si že ta konstrukce nemuže být moc stabilní.
LOTUS
LOTUS (5 příspěvků) 14.05.2010, 21:51:03 xxx.xxx.183.230
Ahoj,chtěl bych Vás poprosit o radu.Zajímalo by mě,zda máte někdo postavené voliéry z alu profilu od firmy ALUMAT http://www.alumat.cz/aliminiove-profily .Pokud ano,jak jste s tímto materiálem spokojeni a je spojení těchto profilu dodávanými spojkami dostatečné,nebo se musí ještě nějak nýtovat?Chtěl bych postavit venkovní voliéru o rozměrech 5x3x2m D-Š-V a rozdělit ji na 5 samostatných boksu.Uvažoval jsem o svaření z ocelových jeklu 40x40mm,příde to takřka na stejné peníze a asi by to bylo pevnější než alu profil 20x20. Děkuji za názor Honza
LOTUS
LOTUS (5 příspěvků) 16.01.2010, 21:02:56 xxx.xxx.183.210
Dobrý den,prosim Vás chtěl jsem se zeptat jaké druhy ptactva bych mohl mit pohromadě ve venkovní voliéře o rozměrech 4500x370x220 š/d/v a stejně velkým prostorem pro zimování.Zimoviště je do pulky vyzděné a zbytek dřevěný(ochrona jen proti větru,nikoli proti mrazu).Ted to hlavní,chtěl bych aby se ptactvo mohlo rozmnožovat,jsou vubec náké druhy které se při hnízdění snesou v jedné voliéře?
Děkuji za informace Honza.