Aktuálně: 4 571 inzerátů178 106 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů
Matúš Dubec
Matúš Dubec (452 příspěvků) 21.11.2010, 12:02:28 xxx.xxx.112.26
Zdravím pane Šiško! Praveže o volierovom chove viacej parov som uvažoval a stale aj uvažujem, ale finančna situacia mi to takto jednorazovo nedovoluje nakolko som ešte študent. Avšak na rok uvažujem o novej voliere 6x2x2 s ktorej by bol 2 metrovy zalet , chcel by som tam zostavit 3 pary činanov, čo myslite bola by dost velka voliera na chov tychto 3 parov?
Matúš Dubec
Matúš Dubec (452 příspěvků) 21.11.2010, 11:57:24 xxx.xxx.112.26
Tak Filipe: s hlučnostou ťa možem kludne časom informovať ako sa to bude vyvijať, momentalne cely čas trávia lietanim po voliere a sem tam si zarvú ale myslim si že sa to dá zniest! A uvidím či sa časom rozkričia, aj ked u mna zvukova intenzita nehraje velku rolo nakolko mam susedov iba z jednej strrany pozemku a tí su nekonfliktný,vychadzame spolu dobre a na hluk sa neožu stažovat lebo ja sa nestažujem na ich stele mečajuce kozy a ovce takže takto! A dalši najbližši susedia byvaju tak o 100 metrov dalej takže pohoda
Matúš Dubec
Matúš Dubec (452 příspěvků) 20.11.2010, 17:49:39 xxx.xxx.112.26
Prajem pekný večer ! CHcem sa s vami podelit o moju radost z jedneho splneneho sna ohladom papagajov.Dnes som si doviezol domov mladý par alexandrov čínskych, je to pre mna obrovska radost. Dúfam že sa im u mna bude dobre dariť a časom sa dočkam aj ich odchovu. Chovu zdar, a nech sa plnia sny aj Vám! S pozdravom M.Dubec
Obrázek
Matúš Dubec
Matúš Dubec (452 příspěvků) 17.11.2010, 21:16:11 xxx.xxx.112.26
sunflowersman - Dakujem pekne za pochvalu, no pači sa mi široka škala vtactva ale asi moji top fešaci su Královaci a Alexandre čínske , a vyzera to tak že čoskoro sa tento jeden sen naplni tak dufam že sa im bude u mna darit nakolko je voliera celkom na pravo pre nich stavana, na foto vidno že je aj najširšia a aj zalet ma najväčši zo všetkych! Chovu zdar Mirku
Matúš Dubec
Matúš Dubec (452 příspěvků) 17.11.2010, 21:01:57 xxx.xxx.112.26
Zdravím Filipe! Ano su tam alexandre male prirodne a je tutu paru som kupil toho roku takže odchov ešte nemohol mat, ale samec ma 5 rokov a samica 3 že vraj už chovna, tak uvidime už sa im robi na vnutornych volierach v suterene rod. domu kde budu mat ustredne topeni! Takže rozumne šetrenie financii. A druhy par lutino už toho roku mali jedno mlade ale nekrmili a tak uhynulo ako 1 dnove:(( takže verim že to obom parom teraz vijde! Chovu zdar
Matúš Dubec
Matúš Dubec (452 příspěvků) 03.11.2010, 21:17:41 xxx.xxx.112.26
Zdravím! Pokial vam zahniezdili len teraz tak by som doporučil znašku odobrat a zobrat budky.Síce aj mne teraz ešte hniezdia dva pary fisherakov vo vonkajsej voliere s možnostou zaletu, ale hniezdia prave vonku a už maju j para 2 mladata 12 a 14 dnove, adruha para ma 1 mlade 10 dnove včera som kružkoval mladych bolo v oboch budkach po 4 kusy ale chladne noci si zobrali svoju dan! Musim povedat že priroda to zariadila tak že zostali len tie najväčšie a najrobusnejšie kusy snad to budu aj tie najkvalitnejšie a najodolnejšie mlade z tohto roku! Prajem vela uspechov
Matúš Dubec
Matúš Dubec (452 příspěvků) 30.10.2010, 12:13:38 xxx.xxx.112.26
Pane Cone: dnes rano sme mali -3 ale cez den je ešte stale krasne včera bolo 11 stupnou poobede. Ale včera padol troška vykyv bolo rano - 8, dost som sa zlakol pretože mam ešte 3 mlade fisheraky v budke asi tak 10 dnove , tak dnes som to rano kontroloval tak rodičia pekne zahrievaju a mlade raastu ako z vody dufam že z nich budu podtatransky odolny fisheraci!Ale inač priemerne teploty v noci cez tyžden su tak -1 až -3,niekedy to ale zostane aj na nule! Nech sa darí
Matúš Dubec
Matúš Dubec (452 příspěvků) 25.10.2010, 15:28:38 xxx.xxx.171.9
Dakujem pekne! Velmi dobre sa to počuva ale fakt som obyčajny amater fotograf, ale ked vidim niečo zaujimave tak sa to snažim zachytit čo najlepšie !