Boaik10.01.2011, 23:46:03xxx.xxx.14.65112.110: Proč zakládat nové téma? Přeci není takovej problém kliknout na poslední a nemusí nikdo postupně procházat celé forum :) A načítá se to stále stejně dlouho, vždy jen ta jedna aktuální stránka
Boaik10.12.2010, 02:16:12xxx.xxx.14.65Vždy se tam sejde několik lidí.. hlavně mezi to 6-9 večerní. Přez den kdy jsou lidé ve škole či v práci tam zřídka kdy někoho potkáte. Zkuste večer :)
Boaik15.11.2010, 22:02:37xxx.xxx.172.6Andulka se zlepšuje.. nechci to zakřiknou, není již tak apatická, už nesedí na zem. Stále nelétá.. ale leze po pletivu a sedí na bydílku. Odpoledne se obírala se sourozenci. Pokud se z toho dostane, tak to bude další andulka do chovu.
Boaik13.11.2010, 20:56:55xxx.xxx.172.6Byl jsem ji zkontrolovat, sedí pod stříškou kousek od křepelek. Snad se z toho vzpamatuje, je mi jí líto takhle ji vidět. Když tak bych v pondělí zavezl trus na vyšetření. Díky
Boaik13.11.2010, 20:43:02xxx.xxx.172.6Od pátého až šestého dne po vyletění už jsem ji neviděl žadonit o potravu u rodičů, krmila se sama.. potravu příjmá i teď. Vrozená vada by se projevila již dříve, a ne tak z ničeho nic? Nebo se pletu? Díky za odpověďi
Boaik13.11.2010, 20:31:07xxx.xxx.172.6Mám ji ve voliéře s dalšími andulkami, vlastvní odchov. U žádné jiné jsem nic takového nepozoroval. Je taková apatycká, stále jen sedí a po chvílích kroutí tou hlavičkou.
Boaik13.11.2010, 20:17:41xxx.xxx.172.6Zdravím, mladá andulka vylétla 3.11. zcela samostatná. Byla naprosto v pořádku včera večer, ale dnes ráno jsem ji našel, jak jen poskakuje po zemi a nelétá. Sedí na zemi a zaklání hlavičku dozadu a stále s ní kroutí z jedné strany na druhou.. tohle dělá i 5 minut v kuse. Když jsem si ji prohlížel ve voliéře, tak se nebála.. jako by mě vůbec nezaregistrovala. Nevíte co by to mohlo být (náraz do pletiva, není vidět žádné poradění) a zda se zlepší? Díky
Boaik09.05.2010, 21:20:54xxx.xxx.172.6Měl jsem před lety ochočenou dvě andulky, a když jsem jim pořídil do klece krmítko, s průhlednou násypkou z venkovní strany.. Tak obě andulky se "bavily" tím, že všechen obsah vyházela na dno klece. Zkoušel jsem jim i opětovně doplnit, ale znovu vyházely vše.. a to byly volně puštěné, ne že by byli zavřené v kleci a z dlouhé chvíle plundrovali krmítko.. I když byli na volno a zmerčili plnou násypku, tak rychle doklece a měly o zábavu postaráno. Pak dostali misku a bylo vyřešeno.
Boaik09.05.2010, 21:10:20xxx.xxx.172.6Obnovené téma, to napichnute ovoce je dobrej napad :) Chci se zeptat, zda někdo z Vas používá nějaké doma dělaná krmítka se zásobníkem(násypka).. Protože občas musím na služebku, a už se párkrát stalo, že přítelkyně zapomněla ráno ve spěchu nakrmit.. a tak ptáci neměli dopoledne co k žrádlu. Takže kdyby tam byl nějaký zásobník a zásoba na den či dva, tak bych byl klidnější.
Nebo myslíte že papoušci, když budou mít zásobník a zjistí že se to stále doplňuje, tak to budou rozhazovat všude okolo, dokud zásobník nevyhází? Díky za rady, případně fotky
Boaik15.04.2010, 22:50:34xxx.xxx.172.6Děkuji za názory k hlučnosti. Bude asi nejlepší navštívit pár chovatelů a zjistit, jak hluční dokážou být :) Zatím se mi nejvíce libí alexandři růžoví