Aktuálně: 4 913 inzerátů174 445 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů
Pavel Loun
Pavel Loun (9 příspěvků) 03.06.2010, 21:12:49 xxx.xxx.48.24
Tak jsem těm dvoum samečkům udělal radost a dnes koupil alespoň jednu samičku (snad). Je přírodního zbarvení jako ten sameček, foto dodám až si trochu zvykne. Má podstatně méně žlutou hlavu, nemá tak výrázná červená líčka a má vlnkovaná spodní pera ocasu. Tak jsem to snad poznal správně, i když jsou jí teprve dva měsíce. Ten jeden sameček k ní neustále leze a popichuje jí zobákem, jako by chtěl aby si ho všímala, (neštípe), ona na to nic, vždyť byla deset minut v novém prostředí. Že by láska na první pohled?
Pavel Loun
Pavel Loun (9 příspěvků) 02.06.2010, 18:51:01 xxx.xxx.48.24
Čištění by taky nemuselo být tak náročné, kameny se dají umít a vyvařit, písek taky, stěny taky a umělé rostliny se dají taky umít. Mohlo by to podle mně jít. Akorát ten umělý kamen. 800,- za metr čtverečný je tak na můj vkus dost. Ale to je baumaxová cena, nebo použiju obklad se vzhledem kamene, to se bude mít ještě líp.
Pavel Loun
Pavel Loun (9 příspěvků) 02.06.2010, 18:48:37 xxx.xxx.48.24
Já si to taky tak nějak představuju, mám na to prostor 0,6x2x2m (š,v,d,). Jen bych dal asi exotičtější dřeviny, samozřejmně, že umělé, korely by si asi jinak pochutnaly. Použil bych k tomu výklenek, který mám k dispozici v bytě, zadní a boční stěny bych obložil umělým kamenem. Nevadily by ty umělé rosliny? Ještě přemýšlým z čeho vyrobit rám, aby to tak nějak ladilo.
Pavel Loun
Pavel Loun (9 příspěvků) 02.06.2010, 16:30:43 xxx.xxx.229.225
Neví někdo z Vás o někom, kdo má postavenu domácí či venkovní voléru v tomto stylu? Chovat by se v ní měli australští papoušci. Scháním jakoukoukoli inspiraci co se týče použitých materiálů, umělých rostlin apod. Uvítám jakoukoli, radu či foto. Děkuji.