Aktuálně: 4 691 inzerátů177 049 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů
MonikaK
MonikaK (3 příspěvků) 11.09.2010, 12:12:34 xxx.xxx.8.218
Běžně dávám koupenou směs pro střední papoušky a samozřejmě ovoce a zeleninu, piškoty apod. čistá voda je samozřejmostí a taky má v misce grit. Trvá to zhruba půl roku, někdy má období kdy je to celkem zanedbatelné,ale zrovna teď kdykoliv vydrhnu všechny bidýlka a klec ve sprše, tak klidně za 2 dny můžu znovu. Opravdu nevím o co jde a nikde jsem se ani náznakem nedočetla o co by mohlo jít.
MonikaK
MonikaK (3 příspěvků) 10.09.2010, 21:09:26 xxx.xxx.8.54
Marně hledám někde radu. Mám ročního ochočeného mníška, přes den je v kleci (chodíme do práce) a odpoledne ho pouštíme a dělá nám společnost. A teď k problému - nevím, jak to správně pojmenovat. Neustále má zapatlaná bidýlka a i boky klece nějakou zelenou hmotou. Nedjříve jsem si myslela, že zvracel nebo že má průjem. Až po delší době jsem si všimla, že jakoby vyvrací potravu - snad jako by chtěl někoho krmit, ale není koho, tak to různě ze zobáčku otírá o bidýlka a šprušle na kleci. Je to normální stav? nebo mu něco chybí? Nikde jsem se o tom nedočetla. Jinak je zdravý, veselý, zvědavý, prostě takový jaký má být. Děkuji za rady.