Aktuálně: 4 683 inzerátů176 947 diskuzních příspěvků17 789 uživatelů
chocolatex
chocolatex (3 příspěvků) 22.09.2010, 16:10:06 xxx.xxx.165.239
děkuji Vám za rady.. :) ty dva mam oddělené a každého v jiné místnosti a jen si povídají jestli se to tak dá nazvat.. :) a jak dlouho by se měli ty dva tak sbližovat? a neměla bych jim toho senegala dát někam z dohledu? nebo nevadí jestli tam s nima bude komunikovat? na mladý nespěcham jen bych byla ráda, kdybych zá pár let třeba nějaký měla..
chocolatex
chocolatex (3 příspěvků) 21.09.2010, 21:10:12 xxx.xxx.165.239
no já už ho mám a je to sameček to vím jistě, protože ten test mi chovatel dal když jsem si ho pořizovala.. takže nemusí splňovat nějaké extra nároky? protože všude sem četla, že chtějí bezchybné jedince a nevím jak to poznám.. podle mě je v pořádku a je krásný a peří si neškube což je podle mě hlavní.. a ještě bych se chtěla zeptat, protože Kryštof není zrovna moc společenský a přijde mi hodně často protivný a nevím jestli je to ještě tou ptačí pubertou jak to nazýváme nebo je prostě takový tak co si o tom myslíte? bojím se, aby třeba na samičku neútočil? je ve společnosti senegala a na toho není zrovna milej, ale je to taky sameček tak nevím co si o to mám myslet a něčí názor by se mi určitě hodil.. :) a děkuji za odpověď.. :)
chocolatex
chocolatex (3 příspěvků) 21.09.2010, 12:32:36 xxx.xxx.165.239
chtěla jsem se zeptat, když bych chtěla dát papouška anmazoňana oranžovokřídlého do choovu co musí splňovat? jsou pro to určitá kritéria? a jak je dyštak poznám? nebo na něj musí kouknout nějaký skušený chovatel? rada by se mi hodila.. :) a jestli je možno když byl dva roky normálně s lidma v bytě jestli je vhodné ho do chovu vůbec dávat? díky.. :)