Aktuálně: 4 853 inzerátů175 263 diskuzních příspěvků17 761 uživatelů
LukasU
LukasU (15 příspěvků) 02.07.2015, 11:28:47 xxx.xxx.88.236

Vyvinuli jsme ridici jednotku pro chovatelske zarizeni. Primarne ma ridit stmivani-roztmivani ve volierach, ale je schopna ridit i vytapeni a dalsi spotrebice.

Dovoluji si timto tedy zde pritomne chovatele na to upozornit. Snad se moderator nebude zlobit za pripadne upozorneni na produkt ktery se tezko u nas schani.

Vice informaci na www.stmivac.cz

Pripadne dotazy a pripominky radi uvitame.

LukasU
LukasU (15 příspěvků) 29.08.2013, 09:49:51 xxx.xxx.42.147
Mam takovy dotaz. Co pouzivate jako podestylku ve vnitrnich volierach pro vetsi a velke papousky. Dekuji za prispevky.
LukasU
LukasU (15 příspěvků) 13.07.2013, 21:26:29 xxx.xxx.33.199
Stari netusim ty papousky jsem dostal od znameho k dokrmeni jelikoz mu uletel z voliery samec a samice se vykaslala na krmeni. Maji mezi sebou od vylihnuti cca 4dny ale jak to je dlouho netusim. Jeden jeste nelita chybi mu jeste pirka ale druhy uz pletuje. Dal jsem jim to proso, a ruzne nadrcene ovoce i ten banan atd tak to pomalu ozobavaji asi to zvladnou toho vetsiho krmim uz jen trosku 2x dene a nechavam ho spise at ozobava ty veci co ma. Ma tam toho na vyber hodne cili by si mohl vybrat. Zda se mi ze uz tak neco pozobava. Tak myslim ze to zvladne.
LukasU
LukasU (15 příspěvků) 12.07.2013, 11:47:24 xxx.xxx.45.138
Mam rucne dokrmene dve rozely, vse bylo v pohode az doted kdy uz jsou vicemene hotove obcas se proleti ale neprijmaji mi potravu jinak nez ze lzicky nebo strikacky, Zkousel jsem jim davat seminka nebo ovoce ale pokud to neni vicemene tekute tak to neprijmou, Chci se zeptat jestli mam jeste vydrzet a dale krmit i kdyz se tomu zacinaji branit nebo proste je nechat a jen jim davat do misky kousky neceho mekciho? Diky za radu.
LukasU
LukasU (15 příspěvků) 17.11.2011, 16:13:55 xxx.xxx.208.17
No nevim jasne ja bych udelal nejradsi otvory 40x40 aby mohli pohodlne prolitat z venku dovnitr a opacne. Budou tam mensi i vetsi druhy. Mozna se to bude stridat proto bych to chtel i co nejuniverzalnejsi. A radsi vetsi nez mensi. Neprijde mi nic divneho na tom chovat papousky a zeptat se na zkusenosti ostatnich. A clovek i kdyz trebas znaly nemusi mit spravne nazory muze byt neco lepsiho tak proc se neoptat. K cemu pak je tohle forum....
LukasU
LukasU (15 příspěvků) 08.11.2011, 18:41:35 xxx.xxx.208.17
hmm... jde mi o to ze stavim celou volieru zdenou a mam moznost si ti okna udelat jak chci ale prave ted resim vysku a sirku toho otvoru. mam predstavu tka 40x40cm ale nevim ci pro dane druhy to neni trebas zbytecne moc nebo malo. Tak sem cekal nejakou radu...
LukasU
LukasU (15 příspěvků) 15.07.2011, 15:19:18 xxx.xxx.208.17
Chci se zeptat jak nejlepe koupit papouska. Shanim Papouska Kralovskeho samici idealni rucne dokrmenou a prosel jsem ruzne inzertni servery ale nikde neni mate nekdo nejaky typ jak to poresit pripadne nejaky chovatel....
LukasU
LukasU (15 příspěvků) 01.12.2010, 09:04:26 xxx.xxx.45.138
Dobry den, chtel bych na jare zacit stavet volieru pro ary ararauny v podstate nejsem moc limitovany prostorem a mam dotaz jaky rozmer by jste tak navrhli na vnitrni volieru a venkovni vylet? Moje predstava pro par je je vnitrek (3m delka x 2,4m vyska x 1,5m sirka) a venkovni cast (4m delka x 2,4m vyska x 2m sirka) myslite ze by jim to takto mohlo stacit? Diky za rady