Aktuálně: 4 939 inzerátů174 290 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů
ledin
ledin (4 příspěvků) 02.10.2011, 18:43:29 xxx.xxx.200.184
Jsem moc ráda a vděčná za všechny příspěvky sem, p.Šiška byl tak hodný a nabídl mi že sem dá dotaz, protože já jsem tu poměrně nová a nevím jestli by mě tolik lidí odpovědělo. Mám už zamluveného mníška a chtěla jsem znát Váš názor na jeho chov. Jsem moc ráda že je to hodně pozitivní a už se na něj moc těším. :) Ještě by jsem chtěla poprosit pí.Dášu, Ivu aj. jestli by jsem si s nimi nemohla občas napsat na email, moc se mi vaše zkušenosti a zážitky s mníškem libí. :) můj email je ledin@seznam.cz Děkuji za případný kontakt. :)
ledin
ledin (4 příspěvků) 11.08.2011, 23:28:50 xxx.xxx.200.184
Děkuji za přivítání i odpověď. Konečně jsem se odhodlala se na něco tu zeptat, tak uvidím jestli se někdo ještě přidá. Práve jsem Vám poslala email, tak jsme se dobře minuli. :)
ledin
ledin (4 příspěvků) 11.08.2011, 22:56:09 xxx.xxx.200.184
Dobrý den všem :). Musela jsem se svým skoro půlročním žakem k veterináři na odběr krve a bohužel jsem pomáhala vrátit ho do přepravky, což jsem odnesla štípancem do krve, ale to chápu. Horší je, že si mě s tím spojil a teď vůči mě ochladl. Jsou to 4 dny a žádná změna. Dříve byl mazel a docela už i poslouchal a začínal mluvit. Teď se vše trochu zhoršílo. Dočetla jsem se, že se to občas stává, jen se chci zeptat jak dlouho to asi trvá, než se mi zase otevře? Vím, že na to se asi těžko odpovídá, každý papoušek je jiný, ale alespoň přibližně? :) Také nevím jak se k němu teď chovat, mám si ho udobřovat a podstrojovat mu, nebo dělat že se nic neděje? Nechtěla by jsem něco zkazit a v knihách jsem toho moc nenašla. Budu všem moc vděčná za nějaou radu a předem za ni děkuji. :) Lenka PS: Omlouvám se za případné hrubky, mám částečnou disgrafii a i když si to po sobě 2x přečtu, vždy tam něco zůstane :)