Aktuálně: 4 626 inzerátů177 874 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Pro chataře V.

anonymní (neregistrovaný) 14.08.2012, 21:11:16 xxx.xxx.178.113
samec nebo samička Ivanoe
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 14.08.2012, 21:29:54 xxx.xxx.178.113
Nic neříkám- samec co ?
Obrázek
Orina (neregistrovaný) 15.08.2012, 21:54:43 xxx.xxx.50.178
Tak těch pár slibovaných fotek. Něco pro Kájika
Obrázek
Orina (neregistrovaný) 15.08.2012, 22:02:07 xxx.xxx.50.178
Přestěhovaní agáči po hnízdění.
Obrázek
Orina (neregistrovaný) 15.08.2012, 22:13:22 xxx.xxx.50.178
A poslední. Hlídač při hře.
Obrázek
Peťula (neregistrovaný) 16.08.2012, 09:31:27 xxx.xxx.38.103
no Ori, lepší fotka by nebyla? Však to bez hlavy vypadá jako "ofca" :-)
Orina (neregistrovaný) 16.08.2012, 13:53:35 xxx.xxx.41.244
Ono to je jako "ofca" i s hlavou. Tedy nevím jak se chovají ostatní molosy, ale myslím že straší jen to jejich vzezření, protože v tomhle věku německý ovčák nebo begičák už na místě zabíjeli. Tohle je fakt jen "ofca" No nevím, když mi každý z hrůzou říkal,abych si s tím poradila, že je to nebezpečnej pes a že na to určitě stačím, když jsem před tím cvičila psy. Pořád čekám až se to nějak projeví, zatím se nemůžu dočkat. Je to "ofca". Až se to projeví určitě dám vědět :-))
Obrázek
šiška ol. (neregistrovaný) 20.08.2012, 18:51:58 xxx.xxx.67.3
Ori, tak za prvé - šarplaninac není molos ale pastevec, za druhé - chovatel zkažený belgičákama a podobnými rychlokvaškami by si snad ani neměl pořizovat něco co roste i dospívá pomalejc, asi jej svými nároky zkazíš. PS - zabít snad dokáže jen smečka belgiků? nebo se pletu? v šesti měsících ti pejskové zabíjeli? no potěš PánBůch :-(
Orina (neregistrovaný) 20.08.2012, 21:42:20 xxx.xxx.53.1
Vypisuji text z klubového zpravodaje šarplaninců : Za nejpůvodnější formu všech molosů, kam tedy patří i pastevečtí psi....... atd. Nevydávám se za znalce molosů, tlumočím pouze to co sdělují chovatelé šarplaninců. Nevím proč bych měla být zkažená služebním plemenem NO nebo BO Šarplanince používala srbská armáda a tak je i cvičila. To proč se v armádě neujal bylo především proto, že šarplaninec je pes jednoho pána a v armádě se u psů vojáci střídali. Proto později raději byli používáni němečtí ovčáci. To že psi zabíjeli nesmíš brát tak doslova, ale jako příměr. Nesmíš být u všeho tak upjatý a vážný. Já nechci psa lajdáka, který bude ležet na zahradě bez činnosti. Nějakou práci a zábavu mít musí. Každej ze sebe dělá znalce, ale se psem nesložil ani jednu zkoušku. Výcvik psa je dlouhodobá záležitost a záleží pouze na psovi jak ho budou vycházky spojené s nějakou činností, byť výcvikovou bavit. Každej se stará co já a pes. Buď bez obav, že se u mě bude pes mít dobře. Ještě žádný pes nestrádal hlady nebo nějakou újmou, že musí poslouchat. Vše si řekeme tak za tři roky. To už by měl mít první zkoušku.
šiška ol. (neregistrovaný) 20.08.2012, 21:55:29 xxx.xxx.67.3
jj, už tedy už budu kliďně spát, já netvrdil že se u tebe bude mít zle, jen mi to postýskávání nad tím že nezabíjí vše kolem jako BO připadá stejně jako některé poznatky chovatelů na chatu a diskuzích s papoušky, no a pokud bys chtěla stavět klubový zpravodaj šarplaninců nad klubový zpravodaj Moloss, tak jsi mě vážně zklamala. no a pokud zapátráš v paměti nazpátek, tak ti možná vyvstane, že jsem ti šarpl. před časem mimo jiné doporučil.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.