Aktuálně: 4 653 inzerátů177 530 diskuzních příspěvků17 794 uživatelů

Nosné slepice jako busines

ondrej hajek (neregistrovaný) 01.05.2012, 17:32:36 xxx.xxx.90.99
Zdědil jsem starý kravín a přemýšlel jsem jak ho využít a napadlo mě když ted jsou tak v kurzu vajička tak, že bych založil dvorcový chov slepic.Můžete mi někdo poradit, jaký plemeno a jestli je to dobrý busines ,' jetli by mě to uživilo.? ten prodej vajec,. Děkuji za odpovědi jestli máte nějaké informace , sami jste třeba založili farmu, poradte mi ..
anonymní (neregistrovaný) 01.05.2012, 18:06:12 xxx.xxx.105.3
...Ha: Jaký to bude "busines" (-:), to bude záležet na Vás a na sousedech. To hlavní to jest vstupní náklady na ustájení zdarma, to už máte. Když budete vydělávat, nějaký závistivý soused vám to zapálí. Když nebudete vydělávat, jiný závistivec Vás z toho "vyštípe" a zprivatizuje si to po Vás. A když budete hodně šetřit, tak Vám to může všechno i pochcípat. Jediné, čeho se nemusíte obávat, je snížení cen vajíček v ČR a zvýšejí jejich produkce v Čechách.
anonymní (neregistrovaný) 01.05.2012, 19:44:13 xxx.xxx.64.242
aby to byl busines,tak k nákladům na nosnice si připravte tak vagon a půl obilovin což kolem 1000 kusů( spořádá za rok!!!Cca 550 ks vajec denně po 3,50 kč je zhruba 2000kč..sám vejce neseberete kdyby jste se rozkrájel,nebo to budete dělat max.sám týden..to znamená zaměstnat někoho opšt náklady! Další náklady na zhotovení snáškových hnízd,napáječek,léků,vitamínových doplńků naštudovat literaturu o chovu a výživě nosnic(nedej bože nějaká hromadná nemoc) pravidelná kontrola veterináře atd a atd...Když to shrnu,tak to není žádná sranda a to jsem vyjmenoval jen čtvrtinu
anonymní (neregistrovaný) 04.05.2012, 21:27:05 xxx.xxx.10.4
Prvotní je odbyt!! vajíček a vynešených slepic, za slušnou cenu. Ostatní se dá i když je to obrovská kupa práce i starostí, pro celou rodinu.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.