Aktuálně: 4 985 inzerátů174 060 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Zoo Florida PCB

Milfis
Milfis (519 příspěvků) 03.05.2012, 13:39:51 xxx.xxx.0.47
Zdravím, včera jsem se konečně dokopal a šel se podívat tady v Panama City Beach kde teď bydlím do zoo. Jezdil jsem kolem ní víc jak půl roku do práce a furt poslouchal křik arů, chtěl jsem se tam podívat, ale byl moc línej. Byl jsem překvapen že tam maj opravdu dost druhů papoušků, některé ani neznám. Samozřejmě i spoustu dalších zvířat. Celkem 200 druhů na 7mi akrech. PCB je taková vesnička s okolo 20000 stálími obyvateli a tak jsem od zoo moc neočekával, ale byl jsem mile překvapen papouškama. Dost jich tam mají jen tak volně na bydlech, ale samozřejmě zastřižený křídla, jen jeden ara ararauna co ho maj na show tak měl aspoň jedno křídlo co roztahoval naprosto bez chybičky. Za to alexandr malý měl křídla ostříhaný úplně, takový spíš pahejli než křídla, to byl hrozný pohled. Jinak je vidět že je maj ochočený a maj lidi rádi, když jsem se k nim přiblížil, neutíkali ale naopak bylo vidět že by klidně odešli se mnou na ruce a někteří uměli opakovat pár slov.. Nejčastěji "hi" nebo "hello".. Dám sem pár fotek a pokusím se napsat co to je, kdyžtak mi snad někdo pomůže s doplněním.
Obrázek
Michal (neregistrovaný) 03.05.2012, 15:13:22 xxx.xxx.4.166
Vypadá to luxusně! Moc se mi líbí ty papoušci na volno :) Npř. v zoo ve Zlíně mají taky Ary na volno...prostě chytří ptáci, jinak si neumím vysvětlit, to já bych to mohl zkusit s tou mojí austrálií, by se po nich jen zaprášilo, ochočený neochočený :D
cone (neregistrovaný) 03.05.2012, 16:02:17 xxx.xxx.67.3
Paráda, díky za fotečky, ten kakadu je opravdu k. molucký, na foto 9 je amazoňan zelenolící / a. viridigenalis /, na 10 je ale amaz, oranžovokřídlý / venezuelský / a na foto 13 je pro mne nejkrásnější poddruh kakadua žlutolícího - citrinotristata

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.