Aktuálně: 4 634 inzerátů177 957 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů

šikanovaný kohoutek

Nikola (neregistrovaný) 26.10.2012, 18:49:44 xxx.xxx.254.53
Ahoj,už si s ním vůbec nevím rady a je mi ho líto. Koupila jsem kuřátka a z nejmenšího kuřátka vyrostl nejmenší kohoutek.Nejdříve se choval jako opravdový kohout (na stejně starou slepičku a kohoutka),jenže když jsme je přestěhovaly k velkému kohoutovi (ten si kuřat nevšímá) a 2 slepicím(1 kuřata honí).Tak začal být takový ustrašený a jak viděl velkou slepici,nebo kohouta tak začal běhat a ve strachu narážet do věcí. Teď je kuřatům 5 měsíců a druhý kohoutek(již značně vyrostlejší než druhý)po něm jde a druhá mladá slepička se k němu přidala.Malý kohoutek je z nich uplně vyděšený.V kurníku sedí na zemi kde po něm ostatní klobou.Zkoušela jsem ho mít odděleně na zahradě ale to je skoro to samé,nechce být sám.Budu ráda za nějaké nápady co s ním.Jen žádné rady jako: na pekáč s ním atd....
anonymní (neregistrovaný) 26.10.2012, 20:37:13 xxx.xxx.64.242
to už jiné nebude..jestli máte místo udělejte mu samostatně jeho kmen 2 slípky...nebo dejte ostatní kohouti pryč...nebo jeho,protože ten už u vašeho společného hejna bude pořád černá ovce

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.