Aktuálně: 4 657 inzerátů177 601 diskuzních příspěvků17 794 uživatelů

pižmovka a kačer

anonymní (neregistrovaný) 29.04.2013, 19:26:49 xxx.xxx.3.232
Dobrý den před nedávnem jsem koupil k pižmovce kačera zřejmě je to kříženec kačera pomořanského má zelenou hlavu bílou náprsenku a křídla jinak je celý černý.Myslíte, že bude kachnu pojímat? A bude vůbec plodný?
anonymní (neregistrovaný) 30.04.2013, 06:35:27 xxx.xxx.105.3
Proč kupujete kačera, o kterém nevíte zda bude plodný ? Teď už Vám zbývá jen čekat, jak to dopadne. Šance na úspěch je 50 : 50.
mischel.m93a
mischel.m93a (1 příspěvků) 06.05.2013, 19:22:45 xxx.xxx.66.57
Dobry den,jsem chovatelkou prvnim rokem kachen pizmovych. Chachna nam snesla plus minus 10 vajec a prave si na ne sedla a jaz tyden sedi v hnizde,dneska jsem ale zjistila ze dve vejce jsou mimo hnizdo,tak jsem se vas chtela zetat co to znamena a jak se mam zachovat.Tedy dala jsem je zpet do hnizda kdyz se byla kachna koupat- udelala jsem spravne???Dekuji mnohokrat za odpoved Misa
ekoranch102
ekoranch102 (1 příspěvků) 09.05.2013, 01:17:55 xxx.xxx.184.41
Dobrý večer, ke křížencům se dnes stavím velmi negativně. Vloni jsem koupila husu landeskou s houserem, kde se paní dušovala, že i když je to kříženec,tak pojímal a husa odchovala housata bez problémů (bohužel jsem je neměla šanci vidět). My měli všechna vejce prázdná. Zkušený chovatel mi tvrdil, že se to může stát a že mám v době, kdy husa začne snášet, dopovat housera vitamínem E, který je údajně dobrý na plodnost. Dala jsem našemu Romeovi tedy teď ještě jednu šanci a jsem zvědavá, kolik vajec snese Julie oplodněných. Zítra máme kontrolní den vajec, tak uvidím. Příště ale křížence nekoupím. Jde o ztracený čas. Raději zaplatit za kvalitní registrovaný chovný pár a mít jistotu, než doufat a čekat, že se zadaří.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.