Aktuálně: 4 835 inzerátů175 152 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Rady a nápady k webu ChovZvířat.cz

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 16.06.2023, 14:39:47 xxx.xxx.198.226

A jo, už se mi stalo to, co kometě, teda že když jsem ocitovala cizí příspěvek, tak mi to tam hodilo pouze tu citaci a můj text pod ní už nikoli.

Dala jsem v prohlížeči "zpět", v editoru se ukázal text, co jsem psala, tak jsem ho zkopčila a upravila jsem ten příspěvek s citací. Při úpravě mi to citovaný text zobrazilo jako text příspěvku, bez oddělení, podbarvení a tak - proto jsem ho dala do kurzívy.

Tak třeba to nějak pomůže :-)

kometa
kometa (4240 příspěvků) 16.06.2023, 14:43:19 xxx.xxx.224.101
Buggyra:

A jo, už se mi stalo to, co kometě, teda že když jsem ocitovala cizí příspěvek, tak mi to tam hodilo pouze tu citaci a můj text pod ní už nikoli.

Dala jsem v prohlížeči "zpět", v editoru se ukázal text, co jsem psala, tak jsem ho zkopčila a upravila jsem ten příspěvek s citací. Při úpravě mi to citovaný text zobrazilo jako text příspěvku, bez oddělení, podbarvení a tak - proto jsem ho dala do kurzívy.

Tak třeba to nějak pomůže :-)


Ale já to dělám pořád stejně. A teď se mi vedle podařilo vložit reakci na příspěvek. Tak jenom nechápu, proč někdy jo a někdy ne.

Ne, že by to bylo životně důležité, ale vrtá mi to hlavou.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 16.06.2023, 14:51:48 xxx.xxx.226.6

Buggyra:

 

A kytička se mi líbí, co bych sakra chlapovi nemohla dát kytku, šák sme rovnoprávný, no né. 

Až mně začnou chlapi nosit rožněná selata, tak popřemýšlím o nějaké té noze na zákus i pro ně. laugh


No jako můžete, ale co von s ní, že jo. Tu nesní, kdežto nohu sežrat může.

 

. Ale padlo mi oko na kalendář a když jsem ho čistila od sklivce... no

.😄

XY. (neregistrovaný) 16.06.2023, 16:03:12 xxx.xxx.120.185

Proč proboha tady nefunguje mobilní verze webu ?

A bude někdy sjednána náprava ? 

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
16.06.2023, 16:22:51 xxx.xxx.230.164

Mobilní verze funguje, pokud vam ne musíme to řešit.  Pro SZ se musíte registrovat, jinak palce už jdou i odebírat a na tu citaci se teď musíme podívat.

YX. (neregistrovaný) 16.06.2023, 16:26:14 xxx.xxx.7.160
XY.:

Proč proboha tady nefunguje mobilní verze webu ?

A bude někdy sjednána náprava ? 


Kalkulačce říkáte mobil? Mně to jde v pohodě na všech mobilech.

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
16.06.2023, 16:38:43 xxx.xxx.156.19

Přicházím s další várkou úprav:

  1. Nové reakce v diskuzi už se přenáší mezi zařízeními Pokud si tedy jako přihlášení zobrazíte nějaké téma na PC a pak přejdete na telefon a na něm se opět přihlásíte, tak se vám oznámení na nové reakce začnou synchronizovat.
  2. Nový prohlížeč fotek v diskuzi To částečné načítání fotek mě už delší dobu štvalo, připravil jsem nový pohodlnější prohlížeč.
  3. Palce nahoru u příspěvků už je možné i odebírat Navíc to, že jste už hlasovali se vám znázorní i o něco tmavší barvou palce.
  4. Tlačíto zpět na seznam témat v diskuzi si nově pamatuje cestu Do teď se skákalo zpět vždy na zvířecí sekci, ve které bylo téma zařazené. Nyní je rozlišeno, jestli jste do tématu přešli ze seznamu všech témat ze všech sekcí (z úvodní strany diskuze) nebo přímo z dané sekce. Návrat bude vždy na správné místo.

Na čem pracuji a co nás čeká? Momentálně ladím neviditelné věci, které by ale mohly o něco zrychlit chod webu. Dále začínám pracovat na novém editoru, aby už byly 100 % funkční citace a odpovědi, všechny odkazy byly aktivní, atd, atd.

YX. (neregistrovaný) 16.06.2023, 17:32:05 xxx.xxx.42.186
zbynek:

Tak teď tomu nějak nerozumím.


Píšu tomu XY. že nechápu kde přišel na to, že mobilní verze nefunguje. Předpokládám, že se web pokouší rozjet na kalkulačce, protože mně to teda jde na všech mobilech co se dají po domě najít. 🙂

JardaPecival
JardaPecival (347 příspěvků) 16.06.2023, 22:24:07 xxx.xxx.228.63

raven_kix:

Přicházím s další várkou úprav:

  1. Nové reakce v diskuzi už se přenáší mezi zařízeními 
  2. Nový prohlížeč fotek v diskuzi
  3. Palce nahoru u příspěvků už je možné i odebírat 

Nádhera, přesně jste se trefili co mě osobně vadilo 👍 Ale pánové, nepřehánějte to a nechte si nějaký vylepčení taky na pozdějc 🙂

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
16.06.2023, 22:33:17 xxx.xxx.230.164
JardaPecival:

raven_kix:

Přicházím s další várkou úprav:

  1. Nové reakce v diskuzi už se přenáší mezi zařízeními 
  2. Nový prohlížeč fotek v diskuzi
  3. Palce nahoru u příspěvků už je možné i odebírat 
zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
18.06.2023, 17:18:17 xxx.xxx.230.164
mastnacekk:

Dobra prace. Jeste zmenit barvy na prirodnejsi. A udelat dark theme. Vyhodit jesterku z loga, jako ovcak si rika, co delam na teraristickYm portale. 


Barvy chceme řešit, každý si v nastavení vybere barevnou variantu která mu bude vyhovovat. Jen to není úplně priorita, teď chceme vylepšit inzerci, tak hned poté. Logo jsme zatím neřešili.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.