Aktuálně: 4 865 inzerátů175 098 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Rady a nápady k webu ChovZvířat.cz

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 10.06.2023, 14:17:53 xxx.xxx.62.51

A ještě se omlouvám za separé dotaz: Dokdy je, prosím, možná editace příspěvku? Chtěla jsem teď, psala jsem asi před 5 - 10min a už tam ta tužtička nebyla.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 10.06.2023, 18:14:28 xxx.xxx.62.51
raven_kix:

Po odhlášení by si to mělo pamatovat stále a editace je možná 5 minut od odeslání, pak už ne.


Děkuji moc...ale nepamatovalo si mě to...

Zmizela mi i očička u mnoha diskuzí... Ale mně nějak spadla úplně Mozilla, tak třeba je to tím.

Anonymní (neregistrovaný) 10.06.2023, 18:27:19 xxx.xxx.27.248

Ocicko, na kolik je pro me nepodstatny se musi vazat na prihlaseni do uctu, ne na cookies, pak se clovek prihlasi z telefonu, tuhle a tamhle a je to k nicemu.

 

A me  nahodile hlasi chybu pri odeslani prispevku. A cekam na vymaz uctu.

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
12.06.2023, 10:21:18 xxx.xxx.156.19

Dobrý den všem, kvůli odhlašování jsem nyní měnil nastavení na serveru. Asi vás to nyní odhláslo všechny. Omlouvám se tedy za to a prosím o testování, zda už nyní bude přihlášení dřzet.

Mělo by to fungovat takto:

  • kdo se přihlási klasicky, bude odhlášen po 24 hodinách bez aktivity
  • kdo se přihlásí trvale - bude přihlášen trvale (minimálně 30 dnů)

Pokud by to ještě někomu zlobilo, tak prosím pište sem.

Plaka
Plaka (399 příspěvků) 12.06.2023, 21:31:10 xxx.xxx.235.18

Musím se k něčemu přiznat. Hrozně mě irituje "Kdo je v diskuzi online" i nadále. Jsem divná. Kolikrát jsem se už radši odhlásila, abych si jako anonymní mohla pročíst, co je kde nového. A nemusela zírat na svůj nick, že jsem online, to já přece vím. A ostatním je do toho kulový.

Zrovna teď vidím 8 online nicků a 45 neregistrovaných. :) K čemu to je?

Jen výkřik do tmy, osobní pocit, nic proti zdejším úžasným adminům.🌻

Skeeve (neregistrovaný) 12.06.2023, 21:44:44 xxx.xxx.0.1

Mě tedy trvalé přihlášení nefunguje stále, už jsem opět anonymní, nedám like, nic.. 

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
12.06.2023, 22:23:07 xxx.xxx.156.19

Nahrávání fotky je zatím jen oprava staré metody. Nová jednodušší teprve přijde. Už ji mám v testovacím provozu 👍.

 

A k těm uživatelům online. Vám vadí, že ostatní vidí, že jste online? Hlavní myšlenka je ta, že vás mohou ostatní snadněji kontaktovat například pomocí soukromé zprávy. Nebo při diskuzi vidí, že tam jsou právě ti, od kterých potřebují radu.

Každopádně připomínku ukládám a až budu dělat úpravy profilu, které mám také v plánu, tak ji zapracuji asi do nastavení profilu každého z vás.

Plaka
Plaka (399 příspěvků) 12.06.2023, 22:38:48 xxx.xxx.235.18

Však jsem psala, že jsem divná. unicorn Vadí mi to a mám pocit, jak když mi čte někdo přes rameno můj čerstvě zakoupený časopis.

Princip chápu. Brala bych, když uvidím někoho online v dané diskuzi, právě třeba kvůli radě. Na to by pak stačilo jen u profilu nebo pod danou diskuzí zvýraznit, že je ten a ten uživatel online. Ne vypisovat vpravo seznam všech online uživatelů, který je stejný pro všechny diskuze - ale to je jen mé subjektivno, ostatním to asi vůbec neva. To nefrfňám, jen v rámci rad a nápadů dávam ty své.

 

Bobca
Bobca (951 příspěvků) 13.06.2023, 09:49:32 xxx.xxx.20.192
zbynek:

Funguje to i na PC a všech zařízeních. Koukněte na tento obrázek s vysvětlivkou:

  • ');" onmouseout="UnTip();" height="60">

jaja..už jsem to objevila náhodou,ještě než jsem se sem dostala😇..To pude👍.Něco po něčem..A dík za návod🙂🌻

assil
assil (1532 příspěvků) 13.06.2023, 10:04:44 xxx.xxx.121.3
Plaka:

Však jsem psala, že jsem divná. unicorn Vadí mi to a mám pocit, jak když mi čte někdo přes rameno můj čerstvě zakoupený časopis.

Princip chápu. Brala bych, když uvidím někoho online v dané diskuzi, právě třeba kvůli radě. Na to by pak stačilo jen u profilu nebo pod danou diskuzí zvýraznit, že je ten a ten uživatel online. Ne vypisovat vpravo seznam všech online uživatelů, který je stejný pro všechny diskuze - ale to je jen mé subjektivno, ostatním to asi vůbec neva. To nefrfňám, jen v rámci rad a nápadů dávam ty své.

 


Pro mě zase je zbytečný ten počet příspěvků pod jménem v diskuzi. Místo toho by tam mohla být třeba zelená tečka u toho kdo je zrovna online, něco jako je na FB. Pak by bylo vidět, kdo je online, přímo v dané diskuzi. Mně tedy nijak neirituje ten online boxík, ale je to zbytečná informace, protože ty přezdívky z jiných diskuzí, které nečtu, stejně neznám.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 13.06.2023, 13:49:22 xxx.xxx.60.215
Fikovnice:

A já zas otravuju s tou zasunovací a vysunovací reklamou dole, co zakrývá diskuzi. Ale s tím asi nic krom AdBlocku udělat nepůjde, že?


Dnes mě tedy ta reklama irituje extrémně!

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
13.06.2023, 14:34:08 xxx.xxx.40.76
Fikovnice:

Dnes mě tedy ta reklama irituje extrémně!


Nad reklamami se také zamyslíme, je ve hře i možnost vypnout je pro stálé uživatele. Musíme však postupně. Snad už dnes večer by mohla být zveřejněna další várka úprav, např.: jednoduché nahrávání profilové fotky a její výřez, jednoduché nahrávání fotek do diskuze (možnost nahrání více fotek naráz, přesouvání pořadí nahraných fotografií, tlačítko pod diskuzí pro rychlý návrat na výpis témat, číslování stránek i nad příspěvky ne jen dole jako nyní).

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 13.06.2023, 15:10:11 xxx.xxx.60.215
zbynek:

Nad reklamami se také zamyslíme, je ve hře i možnost vypnout je pro stálé uživatele. Musíme však postupně. Snad už dnes večer by mohla být zveřejněna další várka úprav, např.: jednoduché nahrávání profilové fotky a její výřez, jednoduché nahrávání fotek do diskuze (možnost nahrání více fotek naráz, přesouvání pořadí nahraných fotografií, tlačítko pod diskuzí pro rychlý návrat na výpis témat, číslování stránek i nad příspěvky ne jen dole jako nyní).


Ježiš, to by fakt bylo super!!!👍

Pořád musím tu reklamu zasouvat dolů, a za chvíli vyjede další...

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 13.06.2023, 15:11:11 xxx.xxx.60.215
zbynek:

Nad reklamami se také zamyslíme, je ve hře i možnost vypnout je pro stálé uživatele. Musíme však postupně. Snad už dnes večer by mohla být zveřejněna další várka úprav, např.: jednoduché nahrávání profilové fotky a její výřez, jednoduché nahrávání fotek do diskuze (možnost nahrání více fotek naráz, přesouvání pořadí nahraných fotografií, tlačítko pod diskuzí pro rychlý návrat na výpis témat, číslování stránek i nad příspěvky ne jen dole jako nyní).


Btw, Zbyňku, máte nějaké informace, co konkrétně bude s tou diskuzí z IF? Nechají si ji? Smažou ji?

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
14.06.2023, 17:41:44 xxx.xxx.230.164

Takže máme tu další várku úprav:

  1. Nový systém nahrávání fotografií v diskuzi Umožňuje nahrát více fotek naráz, změnit jejich pořadí, oříznout, otočit.
  2. Nový systém nahrávání profilové fotografie Teď už by to snad měl zvládnout každý sám i z mobilu
  3. Odkazy pro snažší navígaci v diskuzi Návrat zpět na seznam témat. Kolečko dole v rohu pro návart úplně nahoru. Stránkování témat i nahoře nad příspěvky.
  4. Překryvné reklamy v diskuzi jsou pryč
  5. Plus pár drobností a oprav

// EDIT - omlouvám se opět za odhlášení všech uživatelů, kvůli úpravám jsem restartoval server


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.