Aktuálně: 5 026 inzerátů173 622 diskuzních příspěvků17 744 uživatelů

Rady a nápady k webu ChovZvířat.cz

Fikovnice
Fikovnice (4238 příspěvků) 03.06.2023, 17:14:53 xxx.xxx.61.249

Dobrý den admine.

Já bych zase ještě přidala s dovolením nějaké nápady:

Jednak nevidím v SZ možnost přidávat smajlíky - někdy se to celkem hodí.

Pak byla dobrá funkce - vyrolovat, resp. přímý přesun na stránce nahoru.

No a nakonec se zeptám, zda je tedy reálné, že diskuze skočí vždy tam, kde jsem já (či kdokoli jiný) četl poslední příspěvek.

A opět děkuji za vše (jo, ještě bych ráda vložila tu kytičku, ale nejde mi srolovat na všechny nové smajlíky; nicméně to je evidentně chyba na straně mojí😄).

Daja
Daja (414 příspěvků) 04.06.2023, 05:32:17 xxx.xxx.227.17

Pro admini,

dnes jsem zjistila, že Vaše smajlíky mě nejdou posouvat, když si je rozkliknu, tím pádem nevidím celou nabídku.

Druhá věc nejdou přidat soukromé smajlíky jako moje osobní co mi můj tablet nabízí. Když ho přidám pak se nezobrazí celý příspěvek, jen po ten přidány smajlík.👍děkují za snahu nám ve všem vyhovět.

Děkují Dája

Bobca
Bobca (936 příspěvků) 04.06.2023, 07:49:15 xxx.xxx.20.192

zdravím...já taky prosím o editaci:-)....když přijdu na nějakou chybu až po odeslání,tak už ji neopravím(většinou čtu předem,ale stane se)..Moc děkuji..

zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
04.06.2023, 08:09:58 xxx.xxx.230.164
Bobca:

mě se smajlíci ukážou všechny,jen dole je zakrývá reklama...a tu prostě zruším...A prosím o info,kde tu najdu možnost SZ?

Nahoře vpravo u vaší přezdívky vpravo je malá obálka, na tu kliknete, sjedete na stránce dolů a tam je formulář pro napsání zprávy. Druhá možnost je, že v diskuzi kliknete na autora příspěvku a vyskočí jeho profil, kde je tlačítko Odeslat soukromou zprávu. Zkuste a dejte vědět.

Fikovnice
Fikovnice (4238 příspěvků) 04.06.2023, 12:13:51 xxx.xxx.61.252
zbynek:
Bobca:

mě se smajlíci ukážou všechny,jen dole je zakrývá reklama...a tu prostě zruším...A prosím o info,kde tu najdu možnost SZ?

Nahoře vpravo u vaší přezdívky vpravo je malá obálka, na tu kliknete, sjedete na stránce dolů a tam je formulář pro napsání zprávy. Druhá možnost je, že v diskuzi kliknete na autora příspěvku a vyskočí jeho profil, kde je tlačítko Odeslat soukromou zprávu. Zkuste a dejte vědět.


Až budete mít chvíli, najdete čas na odpovědi na ty moje otázky? Asi 5 příspěvků zpět? Moc děkuji.

raven_kix
raven_kix (465 příspěvků) autor webu
04.06.2023, 12:16:20 xxx.xxx.230.164

Hlásím, že smajlíky by měly být vyřešené včetně kytičky a už jsem doladil i ty vnořené citace. Vše ostatní budu postupně také zpracovávat, vše si zapisujeme.

zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
04.06.2023, 12:17:48 xxx.xxx.230.164
Fikovnice:

Dobrý den admine.

Já bych zase ještě přidala s dovolením nějaké nápady:

Jednak nevidím v SZ možnost přidávat smajlíky - někdy se to celkem hodí.

Pak byla dobrá funkce - vyrolovat, resp. přímý přesun na stránce nahoru.

No a nakonec se zeptám, zda je tedy reálné, že diskuze skočí vždy tam, kde jsem já (či kdokoli jiný) četl poslední příspěvek.

A opět děkuji za vše (jo, ještě bych ráda vložila tu kytičku, ale nejde mi srolovat na všechny nové smajlíky; nicméně to je evidentně chyba na straně mojíteeth).


Ano všechno si poctivě zapisujeme a budeme se tomu věnovat. Nyní by měli fungovat smailící správně i na mobilu a všude, reklama by do nich neměl už zasahovat. Nyní bude jednou z priorit aby skákala diskuze každému na poslední přečtený příspěvek. Zkouška smilíků: 👍🌹🌹🐓horse

biaca
biaca (540 příspěvků) 05.06.2023, 05:50:18 xxx.xxx.0.1

Dobrý den, 

už jsem se trochu po stránkách rozhlídla a myslím, že to bude fungovat, ale na IF se mi líbilo, že chodili upozornění, pokud Vás někdo citoval na e-mail. 

 

PS. stále mi nejde vložit profilová fotka - mužete mi prosím sdělit parametry a formát v jakém má být, abych tam neměla pouze ucho kocoura?

Děkuji

assil
assil (1477 příspěvků) 05.06.2023, 10:00:22 xxx.xxx.26.200

Nemohla by ty vyjížděcí reklama vyjíždět nahoře místo dole? Takhle je to i kontrapoduktivní neb na malý obrazovce noťasu zakreje celou diskuzi, takže ji musím zavřít (teda spíš pořád xkrát zavírat kdykoliv v diskuzi někam překliknu, je to fakt otrava), kdežto nahoře by mohla při čtení diskuze zůstat otevřená a trvale působit. 

Buggyra
Buggyra (3194 příspěvků) 05.06.2023, 10:03:15 xxx.xxx.198.226

Tak já nevím, zda tady na pracovní síti máme nějaký adblock nebo co, ale já tady reklamy žádné nemám, natož vyjížděcí. Resp. měla jsem, než jsem se přihlásila, ale jako přihlášená nemám. Nikde, vůbec. Natož aby mi něco překrývaly. Zajímavé, no a možná inspirace pro ty, které reklama otravuje.

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 06.06.2023, 18:12:46 xxx.xxx.134.34

Prosím, kdyby pokročilý uživatel (odchatováno x-času, založeno x témat, napsáno x příspěvků) mohl mít možnost vypnout u inzerátu červené pole Věnujte pozornost pravosti inz...

Kdyby se mohlo měnit pořadí nahraných fotek do inz. a možnost zvolit Hlavní fotku inz. Teď se jako první označí jakákoliv fotka bez vlivu nahrávání.

Už jsem zmiňoval - možnost Zobrazit další inz stejného autora a zobrazení jména/nicku v Přehledu inzerátů. 

Neděláte to pro mě, ale pro sebe.

Buďte připraveni, až to tam vypnou.

kometa
kometa (4153 příspěvků) 06.06.2023, 20:00:08 xxx.xxx.147.163
biaca:

Dobrý den, 

už jsem se trochu po stránkách rozhlídla a myslím, že to bude fungovat, ale na IF se mi líbilo, že chodili upozornění, pokud Vás někdo citoval na e-mail. 

 

PS. stále mi nejde vložit profilová fotka - mužete mi prosím sdělit parametry a formát v jakém má být, abych tam neměla pouze ucho kocoura?

Děkuji


Ale tady upozornění chodí taky.

Vpravo nahoře u mého jména (nicku) obálčička, která se pohybuje a píše malou jedničku, když přijde zpráva.

zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
06.06.2023, 20:18:02 xxx.xxx.230.164
biaca:

Dobrý den, 

už jsem se trochu po stránkách rozhlídla a myslím, že to bude fungovat, ale na IF se mi líbilo, že chodili upozornění, pokud Vás někdo citoval na e-mail. 

 

PS. stále mi nejde vložit profilová fotka - mužete mi prosím sdělit parametry a formát v jakém má být, abych tam neměla pouze ucho kocoura?

Děkuji


Pošlete mi profilovou fotku na zbynek.pok@seznam.cz a vložím vám ji. Formulář pro snažší nahrávání budeme teprve předělávat, tak zatím to můžeme vyřešit takto. N další úpravy určitě přijde řada.

zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
06.06.2023, 20:20:46 xxx.xxx.230.164
honzapm:

Prosím, kdyby pokročilý uživatel (odchatováno x-času, založeno x témat, napsáno x příspěvků) mohl mít možnost vypnout u inzerátu červené pole Věnujte pozornost pravosti inz...

Kdyby se mohlo měnit pořadí nahraných fotek do inz. a možnost zvolit Hlavní fotku inz. Teď se jako první označí jakákoliv fotka bez vlivu nahrávání.

Už jsem zmiňoval - možnost Zobrazit další inz stejného autora a zobrazení jména/nicku v Přehledu inzerátů. 

Neděláte to pro mě, ale pro sebe.

Buďte připraveni, až to tam vypnou.


Červené pole u inzerátu vypneme ještě dnes pro všechny, je pravda, že je poměrně obtěžující. Inzerci brzy předěláme, že bude nutné inzerát potvrdit, abychom zabránili podvodníkům inzerovat.

Zobrazení inzerujícího a jeho inzerátu určitě také chystáme. Děkujeme za připomínky. Chceme toho co nejvíce stihnout do omezení iFauny.

Fikovnice
Fikovnice (4238 příspěvků) 06.06.2023, 21:04:00 xxx.xxx.61.14
kometa:

Ale tady upozornění chodí taky.

Vpravo nahoře u mého jména (nicku) obálčička, která se pohybuje a píše malou jedničku, když přijde zpráva.


Já myslím, že byl myšlen e-mail...a Vy asi myslíte SZ...? Nebo se pletu?

Fikovnice
Fikovnice (4238 příspěvků) 06.06.2023, 21:05:22 xxx.xxx.61.14

Já se jinak omlouvám, že jsem až příliš neodbytná...ale chtěla jsem se zeptat, zda bude ta funkce, že diskuze mi skočí tam, kde jsem ji naposledy četla...?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.